Wpis z mikrobloga

@Szinako

24 min temu

Co się stało z ostatnim game changerem, czyli bombami szybującymi GLSDB o zasięgu ok 150 km wystrzeliwanymi z Himmars?


Już wkrótce będą odbierały wam smak życia.

P.s Róbcie z kolegą zza biurka troszkę dłuższe przerwy między swoimi wpisami,

#ukraina #wojna #rosja
  • 15
  • Odpowiedz
Już wkrótce będą odbierały wam smak życia.


@bombastick: Haha, od roku na to czekamy xD

P.s Róbcie z kolegą zza biurka troszkę dłuższe przerwy między swoimi wpisami,


@bombastick: Wykryłeś kolejną onucę niczym ostatnio tego agenta FSB przebranego za terrorystę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wykryłeś kolejną onucę niczym ostatnio tego agenta FSB przebranego za terrorystę ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Szinako: Chłopaki, ale się koordynujcie jak dostajecie z centrali jakieś info bo potem to wygląda jak jakaś zorganizowana akcja dezinformacyjna.
  • Odpowiedz
Chłopaki, ale się koordynujcie jak dostajecie z centrali jakieś info bo potem to wygląda jak jakaś zorganizowana akcja dezinformacyjna.


@Mitur: Wiadome, przecież niemożliwe, żebym zobaczył wypowiedź Laplante na twitterze i na jej podstawie zrobił wpis, wszystko było koordynowane mordeczko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szinako: Tak, bardzo często korzystasz z tego źródła. Dobrze pamiętam jak nigdy nie wrzucałeś info z tego konta.
Ale skoro nożyce się odezwały to jednak zorganizowana akcja.
  • Odpowiedz
Tak, bardzo często korzystasz z tego źródła. Dobrze pamiętam jak nigdy nie wrzucałeś info z tego konta.


@Mitur: Nie macie na Ukrainie twittera, że nie ogarniasz jak on działa? Może być to dla ciebie szokiem, ale na twitterze na podstawie twoich zainteresowań wyświetlają się różne rzeczy.
Na twitterze masz dwie zakładki "Dla ciebie" gdzie wyświetlają się wszystkie rzeczy łącznie z osobami, których nie obserwujesz i zakładkę "Obserwujesz" gdzie wyświetlają się tylko
  • Odpowiedz
a ten tekst typu "jak coś jest głupie ale działa to nie jest głupie" to na kursie dla politruków wam do łbów wbijali?


@bombastick: To jest bardzo częste powiedzonko w Polsce, dla obcokrajowca rzeczywiście może być dziwne. No ale pewnie na wschodzie macie swoje powiedzonka typu lepiej sprzedać ruskim swojego za hrywnę niż nie mieć hrywny, czy coś w ten deseń. Dla nas wasze powiedzonka też są dziwne.
  • Odpowiedz
  • 1
To jest bardzo częste powiedzonko w Polsce, dla obcokrajowca rzeczywiście może być dziwne.


@Szinako: przecież to ty jesteś u nas obcy, zapomniałeś swoje ckliwe wyznania o zmarłym w roSSji bracie?
  • Odpowiedz
przecież to ty jesteś u nas obcy, zapomniałeś swoje ckliwe wyznania o zmarłym w roSSji bracie?


@bombastick: Nie mam brata i nigdy nie miałem, musiałeś mnie z kimś pomylić Sasza. To bardziej Ukraińcy bardzo często mają rodzine w Rosji.
  • Odpowiedz
  • 1
Nie mam brata i nigdy nie miałem, musiałeś mnie z kimś pomylić Sasza.


@Szinako: tym bardziej smutne to jest, co trzeba mieć we łbie żeby wymyślić historię o pogrzebie w roSSji brata którego się nie ma
  • Odpowiedz
tym bardziej smutne to jest, co trzeba mieć we łbie żeby wymyślić historię o pogrzebie w roSSji brata którego się nie ma


@bombastick: I ja tak pisałem? Weź zarzuć linkiem, bo nie pamiętam, żebym wypisywał takie rzeczy.
  • Odpowiedz