Wpis z mikrobloga

Teraz wiem ile miałem farta w zeszłym roku,
Techniczny z firmy która u nas wdrażała jeden projekt miał wypadek na mtb. Efekt? Złamany kręgosłup, porażenie 4kończynowe i zwolniony z roboty.

#szosa #rower #mtb
  • 12
  • Odpowiedz
@mati1990: Tak, miałeś farta. W zeszłym roku pochowali u mnie "chlopaka" który też się rozwalił wyłącznie ze swojej winy, brawury. W sumie nie taki chłopak, bo już grubo po 40. Typ osoby, która większość życia przeleżała na kanapie i złapała bakcyla, czyli chyba najgorsze co mogło się trafić "w gorącej wodzie kąpanny" Rower, rower, rower, treningi, zawody. Wymusił, dostał strzała z boku, pod respirator, przedwczesny koniec¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mati1990: Wizja wypadku jest u mnie tak natarczywa, że totalnie zniechęca mnie do jazdy. Normalnie do tego stopnia, że czasem już ubrany na "pedalarza" siadam i stwierdzam, że #!$%@?ę, bo przejdzie mi po głowie uczucie, że dzisiaj się rozwalę. 2 dni temu samochód mi wymusił i przyparł mnie do krawężnika zostawiając mi miejsca na dosłownie szerokość kierownicy. #!$%@? mnie to, bo kocham rower, a mam totalnego stracha przed jazdą.
  • Odpowiedz