Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Ja osobiście uważam, że jeśli wchodzą w grę uczucia tak jak w przypadku Ady i Bartka to nie da się nagle z dnia na dzień powiedzieć, że już ci nie zależy, bo to nie będzie prawda. Ja osobiście mam nadzieję, że Bartek podejdzie do Ady i się pogodzą, bo tak na prawdę to oni tworzą tą edycję
  • 10
  • Odpowiedz
@Leosek: Uczucia? Ja wiem, że czasami piorun sycylijski się zdarza ale, to wiąże się także z nagłym seksem, byciem ze sobą 24h we dwójkę tylko, a tu program, którego formuła sie #!$%@?ła już, bo tylko zasięgi, insta, nawet już im na tej wygranej nie zależy i uczestnicy tego w trakcie trwania i pobytu nie kryją nawet:) Nie mówiąc o produkcji, bo reZyser jak zaczyna pieprzyć o jakichś uczuciach chyba sam
  • Odpowiedz
  • 1
@lindafirynda: ej ale wy wiecie że każdy jest inny i jedni przywiązują się do kogoś szybciej a drudzy wolniej xd po za tym mieszkają razem przez kilka tygodni więc raczej łatwo jest się przywiązać i stworzyć uczucia
  • Odpowiedz
@Leosek: masz rację, kilkadziesiąt lat temu, będąc na obozie, koloniach, płakalam przy powrocie do domu, bo tak się zżylam z dziewczynkami i chlopcami na turnusie. Tylko to było w wieku 10-13 lat?
  • Odpowiedz
  • 2
@lindafirynda: wiek nie ma znaczenia ja się przywiązuje bardzo szybko też byłam na kolonii w wieku 17 18 lat i również każdy płakał. Po za tym jeśli do samej znajomości dochodzi kontakt fizyczny (dotyk, całowanie) to logiczne że bez poczucia do tej osoby czegoś nikt by tego nie robił, więc uczucia w takim przypadku pojawiają się dosyć szybko. Ada sama powiedziała że nie chciałaby zostać w hotelu i zmieniać parę,a
  • Odpowiedz