Wpis z mikrobloga

Chciałbym umieć znać angielski XD

Ciekawe co oni wynoszą z tych wykładów po angielsku na JAMAJCE xD
Swoją drogą przyjeżdża światowy naciągacz co już zrobił ludzi na miliony dawać wykład. Drogie ubrania, zegarki, buty. Przyjeżdża i widzi bandę ludzi z Polski oderwanych od pługa w tanich podróbkach z AliExpress xD zegarki które z daleka biją podróbka z odpustu, ubrania podrobione gdzie z daleka widać, że nie dopasowane xD okulary z taniego plastiku z dużym znaczkiem znanej marki xD to musi komicznie wyglądać xD

#frajerzyzmlm #mlm
The_Rainman - Chciałbym umieć znać angielski XD

Ciekawe co oni wynoszą z tych wykład...
  • 5
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Teatr dla debili XD niezależni przedsiębiorcy, którzy co piątek dostają wypłatę i jeżdżą wszędzie razem na wakacje, za które firma płaci za ilość naciągniętych osób
  • Odpowiedz
  • 6
@rafalinho91: no nie powiem, też jest to dla mnie jakiś substytut szkolnej xD Jeszcze jak człowiek się w miarę zna na tym wszystkim to idzie jeszcze więcej rzeczy wyłapać. Nabrać się na takie gówno nie wiem jak można xD tam nie ma żadnych nagrań z życia codziennego np. z domu/mieszkania czy własnego samochodu xD zastanawia mnie tylko to czy oni biorą kredyty/chwilówki na większość tych rzeczy czy faktycznie tylu nagonili na
  • Odpowiedz
  • 4
@The_Rainman: przyklad pewnie mocno niereprezentatywny, ale mam pare znajomych, gdzie chlop #!$%@? czasem na 2 etatach na raz, zeby jego zona mogla wstawiac super obrazki z wycieczek do Dubaju. On tez czasem sie zabierze, zeby nie bylo. Kiedys sie go zapytalem jaki jest tego sens, skoro przez ostatich ok. 8 lat jedyne co z tych mlmow wyniesli to gore dlugow, ale on twierdzi uparcie, ze jego zona ma przebicie i kiedys
  • Odpowiedz
  • 1
@lsh: znane. Miałem jedna taka w rodzinie, na szczęście splot niefortunnych wydarzeń spowodował, że musiała dokonać wyboru, bo pojawiło się coś ważniejszego do pracy. Chociaż pewna swojej noeomylnosci jest do dzisiaj
  • Odpowiedz