Wpis z mikrobloga

@szerokikarq: o różnicach pomiędzy złożem ropy i gazu, mam zintepretować środowisko powstania złóż w oparciu o wyniki spektralnego promieniowania gamma (zawartość toru uran i potasu).

@mactrix: zaległa, obojętny promotor, ambitny temat plus wrodzone lenistwo to przepis na farsę ciągnącą się od wielu miesięcy.
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: A ja wychodzę z założenia, że dyplom trza robić po najmniejszej linii oporu. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć, to zawsze możesz, a po co ryzykować, że się nie wyrobisz. Tyle, że mądry po szkodzie ;] Powodzenia.
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: no to wyłączyć wypok i do dzieła :). Ja jutro siadam nad tą na czerwiec. Ogólnie rzecz biorąc to swoją pierwszą magisterkę ogarnąłem w miesiąc, ale robiłem to w listopadzie/grudniu :P
  • Odpowiedz
@szerokikarq: Chciałem ambitnie bo praca była wykonywana w programie komputerowym który używa sie przy modelowaniu złóż na całym świecie, i to umiejetnosc która się przydaje. Niestety tylko osoba u ktorej mozna było to robić to straszny olewacz. Długo by opowiadać. Zresztą ja mogłem się za to wziąć i nie marudzić teraz. Takie rzeczy u mnie rodzą się w bólach albo w kryzysowej sytuacji. Musze być w stresie żeby szybko pracować.
  • Odpowiedz