Wpis z mikrobloga

Coś w tym jest, jak temperatura skoczy o kilka stopni, to wszyscy #!$%@? o globalnym ociepleniu, suszy, no umieralnia w uj, najlepiej się zabijać od razu w imię walki z ociepleniem.
A jak temperatura spadnie i latem jest zima to NIC, cisza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chlopskirozumboners #ciekawostki #zalesie #nauka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Slon: Ale wiesz że to też są skutki globalnego ocieplenia? Ocieplanie się klimatu to zajebisty problem tylko rządzący i korporacje zochydzili ludziom temat kręcąc pod pretekstem ocieplania klimatu każdy swoje lody
  • Odpowiedz
@Pan_Slon heh, ostatnio się dowiedziałem że w 20-leciu międzywojennym próbowali ludziom wcisnąć globalne oziębienie, po wojnie zmienili to na ocieplenie, a jak to też przestało się sprzedawać jak teraz to cisną cały czas ze zmianą klimatu xD
  • Odpowiedz
@woskrosenie: jako jednostka niewiele, ale jeżeli każdy zamiast negować i zlewać temat nauczyłby się kilku zdrowych nawyków to może miałoby to jakiś wpływ na klimat. Jestem już 30 letnim gościem, ale pamiętam, że w podstawówce uczyli mnie żeby zakręcać wodę jak myję zęby, gasić światło jeżeli nie będę już go potrzebował etc. Kilka nawyków, które nie zmieniają mojego życia, nie pogarszają komfortu, a mogą wpłynąć pośrednio na to w jakim
  • Odpowiedz
  • 0
@grn1993: Gaś światło, zakręcaj wodę, sortuj śmieci, Twoja wina bo żyjesz a wszystko drożeje jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żyje na tym świecie ponad 40 lat i ktoś tu mnie robi w ch…
  • Odpowiedz
@woskrosenie niby tak, ale normy euro 6 czy za niedługo wchodzące euro 7 (powodzenia w sprzedaży diesla z tą normą, bo nadaje się na czas leasingu i napraw w aso) nakazy zmian pieców, czy jakiekolwiek inne nakazy i zakazy obowiązują cię bez względu na to czy słuchasz mediów czy nie niestety
  • Odpowiedz