Wpis z mikrobloga

– Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre narzędzia. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem gotowy bo brodę farbuję wieczorem. Cukierki jadam na kolację. Tylko wstaję i sprawdzam 2 telefony.
– No, ubierasz się pan.
– W szalik i czapkę na uszy – jak jest upał! Opłaca mi się rozbierać po kolacji?
– Fakt!
– Do centrali YT mam pięć stref czasowych różnicy. O czwartej za piętnaście jest sesja zgłoszeń YT.
– I zdążasz pan?
– Nie! Ale i tak mam dobrze, bo skrzynka jest przepełniona i nie przyjmuje zgłoszeń. Przeglądanie wykopu na telefony to jest godzinka. Potem szybko loguje się na WSZYSTKIE GRUPKI. Discord, widzi pan...ma najszybszy przesył, inaczej zdycha. Z discordu zsiadam, odkładam woreczki i łącze VPN. Na wykopie w tagu bożym na sam dół pierwszej strony, a potem to już mam z górki, bo tak… po tagu bożym przesiadka w gorące, przesiadka na YT i jestem w domu! To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans! To sobie guzik skylam na WuCecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby żreć, tylko prosto do biurka. I góra 22.50 jestem z robotą. Farbuję, jem cukierki i próbuję spać.
#kononowicz #patostreamy #centaurzbielska
NicolasLatifi - – Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre narzędzia. Wstaję rano za pięt...

źródło: comment_r4g5Xdxso07qGXZyvM9vJuDwRi1WMqQE

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz