Wpis z mikrobloga

@avirant: haha, dokładnie. Btw biedna dziewczyna, że ona nigdy orgazmu nie miała. Powinna się zamknąć w domu i nie wyłazić dopóki nie osiągnie szczytu czochrając bobra. Nie rozumiem jak można nie dojść np. podczas minetki. No ale ja się masturbowałam od 4 roku życia xD
  • Odpowiedz
@gruszka_pietruszka: mozna pewnie jak ktoś nie robi tego dobrze, niektóre kobiety dadzą radę tylko po swojemu, mi się wydaje że takich jak ona które nigdy nic jest więcej i nawet o tym nie wiedzą, bo nie wiedzą w ogóle jakie to uczucie.
W ogóle swoją drogą mignęło mi forum dla matek a tam post o matkach które modlą się za dzieci na różańcu bo widziały że ich kilkuletnie dziecko się dotyka.
  • Odpowiedz
@gruszka_pietruszka: To by się w sumie ładnie łączyło. Rybi zapach jest oznaką infekcji bakteryjnej (zapach chleba/ciasta drożdżowego - infekcji grzybiczej) więc wszystko może być nieprzyjemne a nawet bolesne, do tego słaby partner który robi to źle, za mocno, za słabo, zimnym językiem i jeszcze pewnie drapie brodą i nałóżmy na to wszystko jeszcze podlaską edukację seksualną wjeżdżającą na psychę czyli nie rób tak bo ci ręką uschnie i trzeba będzie się
  • Odpowiedz