Wpis z mikrobloga

Szkoda mi Ady i uwazam, ze jej sytuacja w hotelu jest bez wyjscia, pozostaje tylko odejsc. Patrze na nia przychylnym okiem, bo biore pod uwage zesparowanie sie z toxykiem sezonu, ale i tak nie rozumiem, dlaczego prowadzi w ankietach na najbardziej lubiana uczestniczke. Miala lepsze i gorsze momenty, ale dla mnie jest troche zbyt malo charakterna.

Zdecydowanie najlepiej patrzy mi sie na Olke, mimo wszystko jest twarda babka, wali prosto z mostu, nie za bardzo dbajac czy nie dostanie rykoszetem, jednak po emisji mysle, ze ma najwiekszy spokoj ogladajac swoje poczynania.

Emi przypomina mi troche kejs Oliwii, fajna, dobra dziewczyna, ktora weszla pod koniec sezonu. No i nie musiala odpowiadac jak wyzej wymieniona czy ziemia kreci sie wokol slonca, czy odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hotelparadise
  • 22
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to właśnie Ada jest najsympatyczniejsza i najmilsza więc nie dziwię się że prowadzi w ankietach, źle trafiła, a toksycy osoby po przejściach przyciągają więc się trzyma tego Bartka, który również z tego co mówi to swoje przeszedł

Ale Olka ogólnie też od kilku odcinków zyskuje i uważam, że to osoba która może być wierna przyjaciółka dla swoich
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: porównanie kompletnie od czapy i zupełnie nie na miejscu. W przypadku który podałaś prawdziwa natura męża wychodzi po jakimś czasie a tu Ada miała podane jak na tacy kim jest Bartek. Miała sygnały ostrzegawcze od Luizy która mówiła, ostrzegała ją a co zrobiła Ada? Już nie chodzi o to że nie wysłuchała Luizy, ona ją totalnie olała. (Przynajmniej tak było to pokazane).
  • Odpowiedz
@wszystkienickijuzzajete: Ada prowadzi w ankietach dlatego, że ludzie są litosciwi i w ten sposób biorą w obrone, pokazują wsparcie. Gdyby jednak popatrzeć wyłączając filtr litości, to Ada nie zrobiłaby "kariery". Jest dupowłazem, głąbem, a komentarze jakie teraz, zamieszcza świadczą, ze jej ujawniana w hotelu beznadzieja to nie wynik hotelowego stresu ale taka po prostu jest. Obrażała Luize żeby przypodobać się grupie, siedzi w parze ze zjebem żeby być w programie. Kasa,
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: Luiza od wejścia była dla Ady niemiła, chamsko jej odpowiadała, przewracała oczami jak cokolwiek mówiła, chodziła po hotelu, tak o sobie wbijała do czyjegoś pokoju i zaczynała wrzucać na Bartka. Ada była wtedy jeden dzień. Przy takim zachowaniu Luizy też bym nie słuchała co mówi. Pamiętajcie, że Ada nie widziała tego co wszyscy.
  • Odpowiedz
@uwielbiam_ms: skoro nie widziała tego co wszyscy tym bardziej powinna się wsłuchać w to co mówiła luiza, co do samej Luizy owszem była czasem nietaktowna jednak pod koniec puściły jej emocje bo wiedziała czuła że to jej koniec przygody w hotelu więc mogła mieć na wszystko już wywalone,jestem w stanie to zrozumieć. To Adzie powinno zależeć aby dokładnie wysondować sytuację w hotelu co poniekąd zrobiła bo wiedziała że Bartek jest chamidłem
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: Ty no ale dalej mówisz o tym co widzimy wszyscy i to jeszcze z perspektywy iluś odcinków, a nie "tu i teraz" haha. Może jakby Ada planowała od pierwszej minuty sparować się z Bartkiem to faktycznie powinna obserwować ich relację, co z czego wynika, chociaż też jak miałaby to zrobić w jeden dzień, nie będąc z nimi cały czas. Ada do ostatniej chwili nie myślała, żeby zostać w parze z
  • Odpowiedz
Obejrzyj sobie jeszcze raz, bo była zazdrosna/bała się że wyleci i zwyczajnie była chamska. Przerwacała oczami jak Ada coś mówiła, podczas gry w butelke w ogóle rzucała chamskie teksty
  • Odpowiedz
*sparowanie się


@Kwiatina: przecież @wszystkienickijuzzajete: celowo napisał "zesparowanie". Od czasów Hugoliny wszyscy tutaj tak piszą, no może nie zawsze używają cudzysłowu, ale pewnie to wina NoNo z 4 sezonu, bo od tamtej edycji mamy na tagu dylemat, czy trzeba używać nawiasów ( _)

XD
  • Odpowiedz
@Fajlip1111 porównanie jest jak najbardziej zasadne. I zapominasz ze ona nie sparowała się z nim bo chciala z nim tworzyć parę, tylko była nastawiona na odpadnięcie, na tamtym rajskim jak się sparowali miały odpaść aż 3 dziewczyny, a do Bartka miała podejść Jessi, a potem mieli się zamienić parterkami z Michałem.
  • Odpowiedz