Wpis z mikrobloga

Nikt nie wie dupcyłem się babcią przez 10 lat , Dziadek chodził na zmiany, pracował w PKP

Ja pod pozorem ich odwiedzania prawie tydzień nocowałem u nich mieliśmy całe spokojne noce dla siebie nikt nie przypuszczał. Rodzice zadowoleni jak był w weekend dziadek w domu to nie szedłem ,zabierali mnie wszędzie dziadek bardzo mnie lubił, zawsze z nim w domu naprawialiśmy. Tylko wychodził do pracy ja byłem kochankiem babci.

Jak sprytnie mnie uwiodła, widziała ze rano stoi mi zawsze... jak idę sikać, ona chodziła w koszuli po domu, prześwitywało wszystko do tego dekolt, nachyliła się bym zerknął, "co się gapisz cycka nie widziałeś a dopiero matki mleko doiłeś".

"Masz dotknij", ja posłusznie dotykam weź drugiego nie bój się biorę, podobają się tobie tak to zobacz jak wyglada kobieta rozpięła koszule cała gola byś nie musiał mnie podglądać, zadowolony jesteś ja nic tylko jak wryty no dotknij nie gryzę tu dotknij, ona mnie za fiuta wzięła poruszyła pare razu stanął jak szalony, "oj to ty już chłop a nie dzieciak", choć pobawimy się, tak byłem w łóżku trwało krotko ruszyłem ... i spuściłem się jak ciele, lekcja krótka była ale intensywna, teraz zachowaj to dla siebie potrafisz trzymać język tak robią dorośli ciebie mam za dorosłego, pogadamy za tydzień.

#pasta #byloaledobre ##!$%@?
  • 5
  • Odpowiedz