Wpis z mikrobloga

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala

Korzystając z okazji, że ksiądz Napierała przed chwilą przyznał się, że ciągle zagłąda na tag, to pragnę ci, Piotrze przypomnieć, że obiektywnym i niepodwazalnym faktem jest to, iż liberalizm jest dla nieudaczników i impotentów, Polska jest wspaniałym i cudownym krajem, poważny uczony zmieszał z błotem twoją habilitację, nie liczyłeś się, nie liczysz i nigdy nie będziesz liczył w mainstreamie, jesteś rozwodnikiem, zostawiła cię kobieta, mieszkasz na melinie, jesteś brudny, zmagasz się z zespołem uzależnienia od substancji psychoaktywnych, nigdy nie masz racji i zawsze się mylisz i to wszystko nie ulegnie zmianie aż do końca twojej jałowej i bezproduktywnej egzystencji. Poza tym pragnę również dodać, że – wbrew temu co uważasz – my nie jesteśmy twoimi wrogami, albowiem paraludzie twojego pokroju z definicji nie mają wrogów. Osobiście sprawia mi niezwykłą przyjemność obserwowanie jak twój pociąg relacji Poznań – Choroszcz rozpedza się i nic go już nie zatrzyma ;]

Chwała Wielkiej Polsce Katolickiej!
  • 3
  • Odpowiedz
@Zayatzz: cenię Cię, profesorze, za niebagatelną umiejętność przekazywania myśli w skondensowany sposób. Tu popisał się Pan wielowątkowym streszczeniem przesłania naszego tagu do naszej maskotki, pod którym mógłby podpisać się każdy z nas - nacyozwyroli. Nic dodać i nic ująć, wzruszyłem się!
  • Odpowiedz
Napierała to model językowy w stylu chata gpt, może wypluć nieskończoną ilość treści. Jedyna różnica że chat gpt jak wykażesz błąd to się poprawi i poszuka innej odpowiedzi. Napierała jako najwyższa forma rozwoju AI zrobi HUFC.
  • Odpowiedz