Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: No z Indii, Pakistanu, Białorusi, Rosji a murzynów i Filipińczyków do plantacji bawełny znaczy się na gospodarstwo poselskie cholera wie kogo jeszcze sprowadzali na linię zdrady Tuska.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: tak się biją, że nie dostałem żadnej sensownej wiadomości na LinkedInie (Sensownej czyli propozycja minimum tyle co teraz mam czyli 22k netto b2b z płatnym wolnym w polskie święta+ 26 dni) - od stycznia dostałem 16 wiadomości z propozycją pracy za 80-105zl/h bez urlopów a mam 7 lat stażu jako senior CRUD Java dev z cloudem, podstawami DevOps, noSQLami, kafkami, proyobuffami i innymi bajerami

Dostaje ciągle oferty 16k netto b2b i
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: tragedia. I pomyśleć, że dzieciaki zabijają się teraz by dostać się na studia z IT Ps. Ciekawe ilu z tych seniorów o których wspominają te rekruterki ogarnia temat AI? Bo bez tego to raczej też długo nie popracują
  • Odpowiedz
Ciekawe ilu z tych seniorów o których wspominają te rekruterki ogarnia temat AI? Bo bez tego to raczej też długo nie popracują


@#!$%@?: ale co ty myślisz, że w każdym projekcie masz AI, niby po co przeciętnego devowi to wiedzieć?
  • Odpowiedz