Wpis z mikrobloga

nie prawda wykopki że trzeba być chadem i mieć pieniądze mój brat ma długi i nawet nie jest przystojny bo ulał się jak świnia ale ma psyche i jest pewny siebie i decyzyjny i tylko tyle wystarczyło że baba jest tak w nim #!$%@? że sama by mu te długi jeszcze spłaciła i wskoczyła za nim w ogien.. a wcześniej nawet nie umiem pojąć ile różnych bab miał na krócej czy dłużej albo ruchał co weekend zadłużając się i #!$%@?ąc wszystko na zabawe i imprezy... (i pewnie nie jedną babę która by to czytała teraz by zaswędziało coś podświadomie na myśl o takim pewnym siebie typie a takie drobne minusy jak głupota długi czy otyłość i waga 150kg to coś co zawsze da się wybaczyć) a ja oczywiście mam odwrotnie i nie mam jakiejkolwiek pożądanej cechy mężczyzny i nawet jakbym zarobił miliony to nikt by nigdy ze mną nie poszedł do łóżka tylko co najwyżej z tymi milionami
  • 8
@Liryczne_MMA: no mniej więcej to wyrażał i osiągał tylko innymi słowami bo nie jest łobuzem tylko ma dobre serce.. właściwie to nie musiał nic mówić a i tak było wiadomo że dany mu będzie odbyt do przecwelenie... w sumie to wystarczy mieć jakąkolwiek męską solidną cechę i w jakimś stopniu w pełwnych kręgach w odpowiednich sytuacjach można być nawet jak bond nic nie mówić nic nie sugerować traktować baby przedmiotowo a