Wpis z mikrobloga

#danielmagical no wywaliła korki, może, a może nie. A może Mario sam o to prosił. Zresztą to nieważne

Imbecylom, i amebom z wykopu które zaś rozwalają komuś biznes, wystawiając masowo negatywne opinie w sieci powinno się zafundować jazdę prawną, jakby jeden z drugim weszli na celownik prokuratury, to połowa tych delikwentów pewnie by na komisariacie się popłakała (takich akcji była już masa. Ja przypomnę tylko faila z typowaniem dziewczyny Tucznika, niszcząc biznes ojcowi losowej laski z neta, co tucznika na oczy nigdy nie widziała).

Zabawa na całego - tylko szkoda, że już kilka razy zaliczyliście z tym taką wtopę, że brak słów. Zwłaszcza, że kilka firm już realnie przez Tucznika i akcje wykopków miały problemy z płynnością finansową. Nie dość, że dowala im inflacja, rosnące koszta energii, płacy, to jeszcze kilku ma ,,fun" z wystawiania fejkowych ocen.

Jesteście ścierwem. Tyle wam mam do powiedzenia. #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
@S_grubcio: ,,Gruba Ryba", fryzjerka co wbiła na streama, kojarzę jakiś motyw z pizzą, i potem inna smażalnia ryb też była - jak Tucznik chwalił się przed pokazaniem łysaczity na streamie, że ma nową dziewczynę.

CIA wykop zauważyło, że baobab miał zakładkę profilu jakiejś typiary w przeglądarce odpaloną, doszli do wniosku, że to pewnie ten szon Tucznika, przestalkowali życiorys randomowej laski z drugiego końca polski - i zaczęli masowo jechać po smażalni
  • Odpowiedz
@czillaut: no bo takie akcje robią głównie neandertalczyki, albo ludzie którzy w życiu uczciwie grosza nie zarobili, poza kieszonkowymi od starej.

Ewentualnie żyjące na zasiłkach dla bezrobotnych ćpuny z Kongo, bo na swoim discordzie już się o mój wpis zesrały, bo przecież zabawa przednia.
  • Odpowiedz
@Dziennik_Raszejski: A co do reszty pełna zgada nie wiem jak oni mogli kuźwa wpaść na pomysł że ta Kinga andruszczuk to laska tucznika Nie dość że za ładna na niego to jeszcze napierdzielali komentarzami pod opiniami restauracje i Ojca, jakim trzeba być debilem żeby tak pisać
  • Odpowiedz