Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Wiewióra mocno plusuje już od kilku odcinków, jako jedyna jest w stanie postawić się MotoMoto i otwarcie mówić o tym, co jest nieodpowiednie w jego zachowaniu. Szacunek za zachowanie przy stole. Jedynie mały szczegół co do którego się nie zgadzam - nie tylko faceci powinni postawić się MotoMoto w takiej sytuacji, kobiety również. Razem miałyby już większą siłę przebicia.
  • 8
  • Odpowiedz
@el34 mnie za to ta hipokrytka absolutnie wkurza, spoko że potrafi postawić się Bartkowi zA to plus, ale czemu ma problem dopiero jak nikt nie stanął w jej obronie, a kiedy motomoto darł ryja na Adę i Luizę to nikt się nie pultal o brak obrony tylko na to patrzyły
  • Odpowiedz
@el34: a idź z tą Wiewiórą! (,) Czy ona kiedykolwiek broniła Ady albo Luizy i stawała w ich obronie? Czemu niby Ada mam jej bronić?
  • Odpowiedz
@Gazolina: nie byliśmy tam, nie wiemy, ale jak na początku po niej samej (Dominice) "jechał" to też go olewała i nie stawała w swojej obronie, bo wiedziała, że gówna się nie rusza, bo będzie śmierdziało. Dobrze mu Dominika odpowiedziała. A w pary też nie ma się zazwyczaj co wpieprzać, bo oni się pogodzą, a Ty będziesz najgorsza/y.
Normalnie kichy się przewracają jak się słucha co ten ropuch #!$%@?. Jego wkurza jedna
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@domkasromka @Gazolina: Myślę, że może to też wynikać z prostego faktu - ktoś się wtrąci w „najmocniejszą parę” MotoMoto i Ada, zacznie bronić Ady, po czym oni się pogodzą (jak zawsze do tej pory) a ty zostaniesz najgorszy/a, bo się wtrącasz w nie swoje sprawy. Ja to tak odbieram. Co oczywiście nie zmienia faktu że takie zachowania w ogóle nie powinny mieć miejsca i każdy od początku powinien reagować na taką
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@redzina-falandzi: To akurat myślę, że wynikało już po prostu z całokształtu, jaki reprezentuję sobą Bartek, po pewnym czasie nawet Anioł by wybuchł, Domi się już ogólnie wkurzyła na Bartka za to jaki jest i jak się zachowuje
  • Odpowiedz
@el34: dokładnie, a poza tym on uskutecznia taki gaslighting niepohamowany i jak mówi jeszcze z tym wysrywem w głosie i przekleństwami to, aż mnie nerw grzeje od środka jak go słyszę. Jeżu, jak nie lubię takich ludzi.
  • Odpowiedz
@el34: osobiście to nie stawałbym w obronie Ady. Zobaczcie jak ona się zachowuje. Tu się kłócą, po chwili pogodzeni aż się jedzą zamiast całują, potem Moto po niej jedzie, ta w pokoju znów wybacza i się śmieje. Dajcie spokój! Nikt normalny w takich sytuacjach się nie wtrąca, bo tak jak piszecie - potem Ty jesteś ten najgorszy! A wiewiórkę akurat rozumiem, bo jeśli sama Ada na to sobie pozwala to co
  • Odpowiedz