Wpis z mikrobloga

@0dyn nie miałeś nigdy agresywnych niemiłych sytuacji w związku z przeskoczeniem kolejki? Ja mam znaczny stopień i też mogę omijać kolejkę, ale boję się z tego korzystać XD
  • Odpowiedz
  • 0
@dziobnij2 zazwyczaj coś pod nosem pogadają, a mój szeroki uśmiech tylko dodaje #!$%@? XD ale no jestem trochę większy niż przeciętny staruszek( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziobnij2: @lukija ej hola hola z jakiej paki? Ludzie się do pracy spiesza a przegryw się wpycha w kolejkę żeby szybciej gnić w lozku. Nie robisz nic produktywnego, twój czas jest bezwartościowy. Możesz 10km dziennie chodzić do maczka to możesz chwile posiedzieć na upasionej dupie.

Zależy na kogo trafisz. Jakbyś trafił na mnie to za takie wepchniecie się nie zaznałbyś w tej przychodni spokoju. Ale jak lubisz hazard to próbuj.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238 dla mnie samo to, że możesz wyjść z domu sam kwalifikuje Cię na zdrową psychicznie osobę, ja bez asysty chłopaka nie wyjdę nawet do żabki pod blokiem a co dopiero robić 5 km w jedną stronę, żeby iść do mcdonalda, ale i tak napiszę tu jedno wielkie iks de
  • Odpowiedz