Wpis z mikrobloga

@DigitalPasztet:
Pewnie jesteś tą jedn z zasuszonych babci która się widuje czasem że 25'c a babcia w kurtce pomyka xD. Jak ma się na sobie bluzę i się rusza to jak jest 4'C to może być ciepło, zwłaszcza w słońcu.
  • Odpowiedz
  • 0
@kolejne_juz_konto bo może jesteś tłusty i dłużej cię grzeje ale takie chude alternatywki w bluzach przy 4 stopniach pochmurno wilgoć mżawka (a rano grad #!$%@?ł) to trochę nie bardzo jakoś.. no chyba że są tak alternatywne że potrafią łamać zasady termodynamiki i nie muszą się wychładzać ani odczuwać zimna.. są lepsze niż wim hof wystarczy że mają kaprys że chcą ciepła i układ nerwowy nie ma nic do gadania tylko musi
  • Odpowiedz
bo może jesteś tłusty


@DigitalPasztet: Prędzej ty, sądząc po nicku. Mam BMI w normie i całą zimę przechodziłem w polarze, chyba tylko kilka razy założyłem coś ala wiatrówka na wierzch (na polar), bo był zimny i porywisty wiatr. Jeżeli chodzi o moją zasadę co do ubioru to jest prosta, jak się będę ruszać (np. spacer) to się ubieram lekko, a jak muszę gdzieś postać (np. przystanek) to biorę cieplejsze ciuchy,
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: Przecież to nieogar którego przerasta wybranie właściwego koloru paska pod profilem. Dodatkowo w tym wieku dowiedział się, że młodsze osoby mają szybszą przemianę materii i mogą być przyzwyczajone do niższych temperatur niż jego spocone dupsko
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: no to w polarze czy w koszulce? bo dobry polar potrafi trzymać ciepło... tydzień temu jak było 15-25 stopni czy nawet ze 35 w słońcu to też chodziłem w koszulce i w krótkich spodenkach.. ale jak dzisiaj przy takiej wilgodności i wietrze przy 4 stopniach po dwóch godzinach spaceru tak mnie wypiździło i przemroziło że żałowałem że ubrałem tylko bluzę i cieńszą kurtkę bo wolałbym zimową..
nie chodzi mi
  • Odpowiedz
no to w polarze czy w koszulce?


@DigitalPasztet: Zależy od temperatury i wiatru, jak mam 5 stopni i nie ma wiatru to mogę w koszulce, bo przy spacerze się człowiek rozgrzeje. Jakby był silny wiatr to pewnie wziąłbym polar. A ten polar to raczej średnio trzymający ciepło, bo to taki z 4F, cienki i tani. Miał mi służyć jako podbitka pod kurtkę "zimową" w formie poliestrowej, nieprzemakalnej wiatrówki. Nie znoszę
  • Odpowiedz