Wpis z mikrobloga

Zgodnie z moją prognozą Kongres przegłosował pomoc finansową m.in. dla Ukrainy. Głosowanie w Senacie to w zasadzie formalność, choć może się zdarzyć jakaś filibusterka. Potem podpis Sleepy Joe i kasa zacznie płynąć. Moim zdaniem to pozytywna wiadomość przede wszystkim z jednego powodu: gdy Ukraina poniesie nieuchronną klęskę, to nie będzie mogła oskarżać Zachodu, że to jego wina.

#ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
gdy Ukraina poniesie nieuchronną klęskę, to nie będzie mogła oskarżać Zachodu, że to jego wina.


@joazaxa:
Nie rozumiem kompletnie jak mozna czerpac satysfakcje z tego, ze Ukraina pszepjerdala ta wojne, my jestesmy nastepni, a zajecie Ukrainy Rosje wzmocni i da nielimitowana liczbe poborowych na miesne szturmy
  • Odpowiedz
  • 0
To już minęły te słynne 3 dni?


@massbombing_return: Minęły. Tak samo jak słynne 48 godzin.

piszesz ze Wschodu?


@Dziadekwnuczek: Z Zachodu.

Nie rozumiem kompletnie jak mozna czerpac satysfakcje z tego, ze Ukraina pszepjerdala ta wojne,


@Nedkelly2: Ja natomiast nie rozumiem jednej rzeczy: myślenia magicznego prezentowanego przez ukroboty. Polega ono na tym, że ukroboty od początku twierdzą, że Ukraina NA PEWNO wygra wojnę i odbije wszystkie tereny łącznie z Krymem.
  • Odpowiedz
@joazaxa: Mentalnie to masz wschód czyli dno, bo nikt normalny nie jest za Rosją; tylko głupiec mógłby popierać przystawienie sobie pistoletu do głowy.

Sceptycyzm? Raczej tępą propagandę rozsiewacie, która prowadzi do braku poparcia Ukrainy w oczach szerszej opinii publicznej. Nie widziałem rozsądnej krytyki od was onuc oprócz tępego nawalania i powielania kłamstw.
  • Odpowiedz
  • 0
która prowadzi do braku poparcia Ukrainy w oczach szerszej opinii publicznej.


@jacek007g: Naprawdę myślisz, że mój komentarz na portalu z obrazkami, który zobaczy może 100 osób, wpłynie na zdanie "szerszej opinii publicznej"? Naprawdę myślisz, że polityków interesuje zdanie "szerszej opinii publicznej"?
  • Odpowiedz
@joazaxa: A myślisz że jesteś tylko jeden? Sporą część ruchu prorosyjskiego tworzy niewiele jednostek (pomijam ruch tworzony przez ruskie płatne komanda) które ma wpływ na miliony. Ten tag obserwuje 4.5k ludzi, a bez rejestracji jeszcze więcej. Jedna osoba przekazuje, informacje dostaje kilka tys., kilka z nich przekazuje dalej do coraz większej liczby. Niewiele trzeba żeby móc wpłynąć, tu jest tylko kwestia skali.
  • Odpowiedz
  • 0
Ten tag obserwuje 4.5k ludzi, a bez rejestracji jeszcze więcej. Jedna osoba przekazuje, informacje dostaje kilka tys., kilka z nich przekazuje dalej do coraz większej liczby.


@jacek007g: I co dalej? Niech nawet 50 tysięcy ludzi uwierzy w moją prognozę, że Ukraina przegra wojnę. Myślisz, że to będzie miało jakikolwiek wpływ na postępowanie polskich polityków (którzy zresztą też mają już niewielki wpływ na cokolwiek)? Oni będą dalej pchać kasę w ukraiński worek
  • Odpowiedz