Wpis z mikrobloga

@Ka4az: moc, dajesz minimalną zalecaną moc. Lepiej wydać trochę na mocniejszy żeby chodził w stresie na max 70% no 80% ale dłużej pożyje niż żyłowany na 90-100%
  • Odpowiedz
@Ka4az: każdy zasilacz ma certyfikat, on nie świadczy o jakości ani czymkolwiek poza efektywnością. gigabyte'a zasilacze które się paliły (dosłownie) też miały certyfikaty(i to wyższe od tego msi) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

chociaż to tani zasilacz jak tani zasilacz co sobie wybrałeś, nie wybuchają.

jak nie planujesz go w przyszłość ulepszać tylko cały na sprzedaż idzie to może być, intela na takiej płycie sobie zbytnio nie poulepszasz.
  • Odpowiedz
@Ka4az: Weź jakąś lepszą wersję grafiki, Ventus to najgorsze co może być, głośne i gorące, i zasilacz chociaż silver, a najlepiej to wyższa moc, żeby nie pracował cały czas pod 100% obciążeniem. Zawsze to nieco wyższa sprawność i niższe zużycie prądu, i dłuższa żywotność. Reszta wydaje się ok.
  • Odpowiedz
@Ka4az zmien grafikę na Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle OC 8GB GDDR6 jak wejdzie do tej obudowy. Będzie znacznie ciszej niż ta z dwoma wentylatorami. Miałem kartę z tej serii. Była głośna w stresie. Druga sprawa zasilacz, dopłać 30 PLN do wersji 650W lub najlepiej jakieś 700/750W ( )
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie komputer nie jest dla mnie, bo ja sam siedzę na i7+3070.

@mati1990: ten zestaw ciągnie według kalkulatora max 350W, zasilacz 550W nie będzie żyłowany cały czas, ale dobra faktycznie wersja 650W jest droższa tylko o 30 zł.

@10129 to wiem, ale nie przesadzajcie narzekając na ten zasilacz, bo nie jest tragiczny. Faktycznie widzę, że tu jakaś czarna lista zasilaczy jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zgrywajac_twardziela @
  • Odpowiedz
@Ka4az:

właśnie nie wiem co się budami stało. Ja swojego Pure 500 DX kupowałem za 200 zł, a teraz ceny #!$%@?ło XD

To się cyklicznie dzieje co jakiś czas, ale nie wiem czemu xD

Jak się ma do tego firma ENDORFY?

Endorfy jak najbardziej spoko, to jest firma która powstała z połączenia SPC Gear i SilentiumPC. Jak kojarzysz obudowy tej ostatniej firmy, to jest to mniej więcej podobna jakość, może troszeczkę
  • Odpowiedz