Wpis z mikrobloga

@leemealitie: Zerkając przypadkiem (!) na jakąś stronę z gołymi paniami, to rzeczywiście statystyka 80% zrobionych piersi by się sprawdzała i jak sądzę stąd taka opinia. Ale to ma taki związek z rzeczywistością, jak chodzenie do kina i później twierdzenie, że 80% ludzi to są Avengersi XD
  • Odpowiedz
@leemealitie @bas_sko ja sam się nad tym zastanawiam, komu się to może podobać. Nie znalazłem wśród znajomych takiej osoby. Ale będąc u fryzjera, poruszyłem ten temat i powiedziała mi, że miała klienta który otwarcie jej powiedział ze lubi sztuczne piersi i usta pawiana. Ale to był jeden klient na powiedzmy 100. Tak ze nie mam pojęcia skąd te 80% skoro w mojej próbce danych to będzie 1/200.
  • Odpowiedz
@BigShow: kolega prosi o jakieś linki, żeby ocenić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@mario84pl: Ja z ciekawości pogadałem z ziomkami na siłowni i oni lubią sztuczne cycki, więc może on brał próbkę ludzi chodzących na siłownie? Co prawda większość typów też tam jest sztuczna bo łyka teścia i inne sterydy więc ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@leemealitie: eh jakby tak baby chodziły dookoła i mówiły w tv, że 80% woli powiększane chirurgicznie penisy i że były by w stanie zapłacić za operację swojego partnera. Ciekawe czy taki Kacper albo Bartek ceniliby sobie szczerość.
  • Odpowiedz
@bas_sko: to typowy wysryw resztek zwojow mozgowych u facetow z wykwitami ropniaczymi na ciele po zbyt dużej ilości "dodatków" do super sportowego trybu życia i trzeba mu przyznać rację, bo większość kobiet w jego sferze życia robi to samo, pompując usta na maksa, robiąc totalnie inne rysy twarzy, chudnąc w 3 miechy, biusty, dupy, biodra...identycznie jak męzczyźni ze swoimi nienaturalnie, nieproporcjonalnie umięśnionym cialem. Dla niego "To" już jest normalne, jak dla
  • Odpowiedz