Wpis z mikrobloga

  • 4
@Ggggghhhhhh: akurat dzieci to można wierzyć. Tym bardziej że wiadomo że 31 lat bez dzieci to będzie chciała. A przykleszcz tak się zawiesza na tych kamerkach. Tarong na dziecko też długo nie czekała.
  • Odpowiedz
@Vendigoo: wiadomo że kciuk i nic poza tym. W wolnościowym raju ani Bejoza Kiszonkowa ani ajent Srejle nie ma prawa się ożenić z Khmerką bez 5 koła USD pensji netto xDDDDDD Taka wolność. W Polsce to by musiało być jakieś 50k USD przeliczając na pensje
  • Odpowiedz
  • 3
@Stabilizator: w dupie mam ile zarobił ( ustalmy to ze zbierają mnie nie dziwi mnie dziwi kto im płaci ale ich prawo nie moja kasa ) ale robienie dzieci tak bezmyślnie uważam za brak dojrzałości. Ile ja znam miesiąc dwa? TY tez po dwóch miesiącach znasz panne i robisz jej dziecko ?facet mając np już 2 innych w wieku prawie 50 lat mówiąc tak lekko o kolejnym dziecku mnie przeraża i
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Mogę i robić po godzinie znajomości to jest każdego prawo do tego, chce to robi, wiem że w Polsce musisz mieć dobrze zaplanowane, rozpisane i multum kasy by kupić dziecku najnowszego smartfona i ciuchy bossa ale w Kambodży nie patrzą w ten sposób. Dlatego dzietnosc jest wyższa u nich niz u nas.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Bezmyślny jełop! Zgadzam się! Krzywdzi ludzi, zaraz po otwarciu oczu! Bezmyślna wyzuta z uczyć menda! Żebractwa za stały dochód też nie można uznać!
  • Odpowiedz
  • 0
@Stabilizator: tylko że te dzieci później tak głupie jak Srejle pisać nie potrafią i pracują za 200 USD jak kelnerki w Dom Holding i Sina … służą dupa tylko sprzątają i z dziećmi stoją za lada no marzenie każdego normalnego światowego ojca 😂😂😂😂😂

Ps dziecko możesz i robić nieznajomej tylko tak chyba nie robi ktoś normalny. Ojcem ten co wychowa a nie zrobi! I to niezależnie od kraju gdzie rodzisz czy
  • Odpowiedz
  • 0
@ArpeggiaVibration: raczej wnioskować można że nie. Bo pewnie by dziecko też zabierała z Juny jak wychodzą a raczej mała wiecznie sama z nimi lub z dziećmi tego co ma księżniczki Daniela wychodzili. A wiadomo kmerka 31 lat to stara panna już to się będzie brała raz dwa za dzieciaka … zatem sponsorzy klapka odkładać kasę bo zbiórka na wyprawkę coś czuję szybko będzie.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: 200 dolków czyli normalnie jak na warunki kambodzanskie, w kambodży większosc dzieci tak kończy bo to biedny kraj ale szybko się zmieniający więc nie pisz ze "te dzieci" bo tamte dzieci tak samo mogą tak skończyć. A ojciec biologiczny jest jeden.i to od niego zależy czy ci pozwoli chować nie twoje dziecko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Stabilizator: no nie sądzę że klapek ma coś do gadania. Niby jest ojcem a nie poznał nawet faceta co chowa jego dziecko przecież. Robić dzieci na potęgę w tym w wieku w Kambodży jak nie ma się porządnej kasy by zapewnić mu odpowiedni poziom wykształcenia to jest śmieszne. Zobacz jakie on te domu ma same gołębniki i to na wynajem. Machaj kopnie w kalendarz Klapek dostanie udar i ciekawe z czego
  • Odpowiedz