Wpis z mikrobloga

Były senator PiS Waldemar Bonkowski został skazany na trzy miesiące bezwzględnego więzienia i rok prac społecznych. Po wyroku oskarżył on sąd o "farsę polityczną" oraz o ulegnięcie "lewackiemu hejtowi". Dodatkowo przyrównał Polską władzę sądowniczą do standardów Koreii Północnej.

Wyrok Pana Waldemara to skutek jego działań z 2021, gdy skatował na śmierć psa, poprzez przywiązanie go do haka holowniczego i ciągnięcie go za samochodem.

#polityka #bekazpisu
PanPrezydent - Były senator PiS Waldemar Bonkowski został skazany na trzy miesiące be...

źródło: Waldemar_Bonkowski_Kancelaria_Senatu_2015

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@PanPrezydent:

Wywiad z tym PiSowcem [wy]prowadzającym psa samochodem (fragment):

Jak ruszyłem to Zoja szła, ale po kilku sekundach, kiedy straciłem ją z pola widzenia natychmiast się zatrzymałem. I w tym samym momencie ten blokujący ruch samochód mnie wyprzedził, ja miałem okna otwarte. Ten kierowca powiedział do mnie, że ja psa ciągnę. Odpowiedziałem, że nie ciągnę, a prowadzę i wysiadłem z samochodu, żeby zobaczyć i rzeczywiście Zoja leżała. Od razu ją
LoginZajetyPrzezKomornika - @PanPrezydent: 

Wywiad z tym PiSowcem [wy]prowadzającym ...

źródło: p1Jk9kuTURBXy83OTQxNzU5ZS1iNThhLTRhMzAtODRhNC0yZjIxZjdlMmVjNTQuanBlZ5GTAs0DSM0Bxt4AAqEwBqExAQ

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanPrezydent: Najlepsza w tym wszystkim była linia obrony adwokata tej mendy, który porównał całą sytuację do kuligu ()

Adwokat Bonkowskiego, Jacek Potulski, przyznał, że sposób transportu psa był niewłaściwy. Tak. Z perspektywy czasu sposób transportu może być uznany za niewłaściwy. Każdy z nas, kto ma elementarną wrażliwość, wie, że w ten sposób się nie przewozi zwierząt, co do zasady. To nie budzi wątpliwości – mówił mecenas.
  • Odpowiedz
@PanPrezydent:

Według Bonkowskiego skazujący go sąd uległ „lewackiemu hejtowi”, a standardy wymiaru sprawiedliwości pod rządami koalicji 15 października " w sensie negatywnym przewyższają te białoruskie, a zbliżają się do standardów północnokoreańskich".

https://www.rp.pl/przestepczosc/art40207881-byly-senator-pis-znecal-sie-nad-psem-uslyszal-wyrok-bezwzglednego-wiezienia


Kanalia PiSowska bredząca od czapy w swoim totalnym zdurnieniu? Stare, znałem.
  • Odpowiedz
@yeciv38199: No tak prawaki, #!$%@? o wierze i Bogu, moralizowanie innych ale zabicie psa? Ku chwale Pana, on zrozumie...
A jego syn coś wspominał o braciach najmniejszych, no ale tego prawackie zjeby nie przeczytały bo one pismo święte to jedynie na obrazkach widziały.
  • Odpowiedz