Wpis z mikrobloga

@SoplicaTadeusz:Moim zdaniem złe porównanie. Robi z tego amerykańskiego komucha kogoś kto niby się tam znalazł przypadkowo. Koleś był elementem systemu Donieckiej Republiki Ludowej 10 lat. Zadomowił się tam i czuł się raczej dobrze. To jakieś wewnętrzne porachunki wśród tych struktur, ludzi, niewykluczone że sięgające korzeniami do jakiś tam osobistych zniewag z lat 2014-2015. Coś jak beef między Khodakowskim a Girkinem, ciągnący się od słynnej awantury na posiedzeniu sztabu armii DRL
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: akurat nie wiem skąd wziąłeś info, że go jeszcze zgwałcili przed śmiercią. Ale byłoby faktycznie cudownie, gdyby ostatnimi doznaniami tego śmiecia na ziemskim padole była seria kacapskich #!$%@?ów w dupie. Ew. kijów od szczotki albo innych śmiesznych i twardych przedmiotów, które generalnie nie pasują do dupy.
  • Odpowiedz
Ciekawe co sobie myślał. Pewnie że zaszła jakaś fatalna pomyłka


@malin90: klasyka u ruskich, to samo było z partyjnymi komunistami, którzy sami trafiali do komunistycznych łagrów i myśleli, że to pomyłka.
  • Odpowiedz
@przyczajonyprzegryw: w ich zwierzęcej psychice pokazuje to dominację. Przecież podczas dziedowszczyzy raz po raz wychodziły na jaw akty gwałtu przełożonych nad rekrutami. Zwykła zwierzęca chęć dominacji, a ruskie mongoły to nie ludzie tylko zwierzęta. Ewentualnie powpychali mu coś w dupsko a la szczotka czy słoik, bo to też mają w zwyczaju.
  • Odpowiedz