Wpis z mikrobloga

Zachęcam wszystkich z uniwersum do używania wtyczki SponsorBlock w której można oznaczać nudne fragmenty gniotów naszych milusińskich
Jak widzisz psy, jazdę motorkiem z muzyką w tle wystarczy ze oznaczysz ten fragment jako Intermission a inne Mirki już nie będą tracić czasu na ten fragment. Co ciekawe jak używa się SmartTubeNext to można pomijać to również na telewizorze

oficjalna strona projektu https://sponsor.ajay.app/

dodałem także krótką instrukcje z YT jak to obsługiwać ale sadze ze to dość intuicyjne i proste

#raportzpanstwasrodka #raportzakcji
printf - Zachęcam wszystkich z uniwersum do używania wtyczki SponsorBlock w której mo...
  • 7
  • Odpowiedz
@printf: bardzo dziękuję za oznaczenie psiarni i jazdy skuterkiem, bardzo się mile zaskoczyłem jak dzisiaj odpaliłem gniota łysej śmierdzącej pałki. Okun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@printf: mało kto tutaj ogląda te wysrywy. Większość szanuje swój czas, a Ci którzy to oglądają, to robią to dla reszty - żeby opisać skrót wydarzeń xD Ale dzięki, sam akurat korzystam ze sponsorblocka, usuwacza wkurzających miniaturek filmików i z kilku innych, co by świat internetowy był lepszy
  • Odpowiedz