Wpis z mikrobloga

@DrFaithless: gorzka piguła nie do przełknięcia dla narodowych husarzy, którzy nie są w stanie wymienić nawet 10 znaczących polskich firm na rynku europejskim, które robią coś więcej niż przetwórstwo i składanie komponentów xD
  • Odpowiedz
@DrFaithless Co za pozbawiony ambicji MIERNY CIUL.

Nic dziwnego, ten człowiek NICZEGO w życiu nie osiągną.

Wszystko zawdzięcza przodkowi.
Nomenklatura zasiadająca w urzędach ( po partyjnym czy rodzinnym kluczu) to takie same
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: srogie zesrańsko widzę. Potęgę krajów buduje się pracą i dyplomacją. Sienkiewicz może się mylić w twierdzeniu, że zawsze tak będzie, ale jeśli mamy zdobyć poziom mocarstwowy to #!$%@? a nie deklaracjami i obrażaniem się na rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel:
Po pierwsze (piszę na telefonie), po drugie w#j cie to obchodzi jakimi znakami dialektycznymi koduję swoje wypowiedzi. Pozwól że sam o tym zdecyduję.

Wszystko zawdzięcza przodkowi.


Gdyby nie nazwisko i przodek, to w partii nigdzie by nie zaszedł. Otwarło to przed nim całe spektrum drzwi
  • Odpowiedz
gorzka piguła nie do przełknięcia dla narodowych husarzy, którzy nie są w stanie wymienić nawet 10 znaczących polskich firm na rynku europejskim, które robią coś więcej niż przetwórstwo i składanie komponentów xD


@Iskaryota: Dzieje się tak dlatego że polski obywatel nie ma wsparcia we władzach a wręcz musi się ich obawiać.

Mam pomysł, zainwestuję i co się stanie? Sprzedajna klasa polityczna wprowadzi takie regulacje które mnie zabiją lub zmuszą do sprzedaży technologii Niemcom lub
  • Odpowiedz
@m4rcus: Szczerze nie wiem, bo ich nie czytam. Mówię o konkretnym przypadku. Rozmowa Sienkiewicza z KJ nie zawiera tego, co oni sugerują jakoby Sienkiewicz twierdził. To jest jakaś ich #!$%@? interpretacja oparta o chyba urojenia bo nie wiem co innego.
  • Odpowiedz
@panczekolady: Jesteś zbyt prosty by zrozumieć treść, więc czepiasz się znaków by podbudować swoje marne ego.

Bardzo mi przykro z tego powodu. No ale cóż. Rozkład normalny IQ w społeczeństwie jest nieubłagany. Muszą istnieć barany które są za proste by pojąć że są baranami.

Który zarządca niewolników powiedział ci że jedno kodowanie słów jest lepsze od innego?
A jeśli jest lepsze - i nie jest rzekomo "błędne" -
  • Odpowiedz