Wpis z mikrobloga

Jak to jest ,ze zawsze blachosmrod, ktory nie ma racji musi sie klocic "TAM JEST SCIEZKA" mimo, ze sciezka zaczela sie z dupy w polowie i nie ma jak na nia zjechac przed skrzyzowaniem? oczywiscie sciezka na nastepnych swiatlach bedzie po mojej stronie? "BO KTOS CIE ZABIJE" no fajny argument, szkoda, ze zostalem juz dwa razy trafiony na sciezkach rowerowych, a nigdy nie na ulicy...

#rower
  • 5
  • Odpowiedz
"BO KTOS CIE ZABIJE" no fajny argument, szkoda, ze zostalem juz dwa razy trafiony na sciezkach rowerowych, a nigdy nie na ulicy...


@u8t3io3p: już wszystko jasne. Miałem dwie stłuczki na drogach, na ścieżkach rowerowych ani jednj, czyli wychodzi że jazda samochodem po ścieżkach jest bezpieczniejsza.
  • Odpowiedz
@u8t3io3p klasyk, masz latać nad krawężnikami, przez podwójną ciągła albo przez pasy dla pieszych bo tam po drugiej stronie idzie ścieżka która idzie w innym kierunku niż ty jedziesz albo kończy się za 50m.
Wystarczy zapytać takiego, po której stronie się czyta znaki w Polsce to dostaje spalenia zwojów mózgowych.
  • Odpowiedz
  • 2
@melba: no niestety, tak, gdybym za kazdym razem jechal przed siebie majac gdzies kierowcow nie ustepujacych mi pierwszenstwo to wypadkow mialbym z 200, a nie 2
  • Odpowiedz