Wpis z mikrobloga

Tak drogi wykopku. Jeśli wracasz z pracy o 3 nad ranem i chciałbyś sobie piwko wypić to nie będziesz mógł, bo dla innych jesteś pijakiem i masz iść spać jak ci karzą. Nie wiem kto tych ludzi skrzywdził w dzieciństwie ale musiało być srogo skoro taki zamordzym im się marzy.


@merciless85: A jak zepsuje mi się słuchawka od prysznica w niedzielę i nie mogę jej kupić, bo lolnościowcy wspólnie z pisiorami zagłosowały za zakazem handlu w niedzielę, to kim jestem?

#wykop #bekazlewactwa #polityka #bekazprawakow
Kryspin013 - >Tak drogi wykopku. Jeśli wracasz z pracy o 3 nad ranem i chciałbyś sobi...

źródło: Screenshot 2024-04-18 at 20-16-04 Tak drogi wykopku. Jeśli wracasz z pracy o 3 nad ranem i chciałbyś sob... (@merciless85)

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
A jak zepsuje mi się słuchawka od prysznica w niedzielę i nie mogę jej kupić, bo lolnościowcy wspólnie z pisiorami zagłosowały za zakazem handlu w niedzielę, to kim jestem?


@Kryspin013: czyli odpowiedzią na zakazy, jest więcej zakazów?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: czyli odpowiedzią na zakazy, jest więcej zakazów?


@Schwarzenberger: Ja tu tylko wykazuję pewną hipokryzję, że pewni lonościowcy (nie tylko z wykopu) robili najgłupsze fikołki w obronie zakazu handlu w niedzielę a teraz płaczą, że piwa nie kupią na stacji xD
  • Odpowiedz