Wpis z mikrobloga

Nosz kurde co za złodzieje. Jak brałem w #uk fona na abo to wybrałem se jeden z bonusów, Audible'a - ot, 3 miesiące czyli 3 audiobooki za frajer, szkoda nie skorzystać bo za darmo to uczciwa cena. 2,5 miecha minęło, 1 "kredyt" jeszcze nie zużyty a że z audiobookami jestem aktualnie na plusie to klikam anuluj, może za kilka miechów wrócę po więcej. Info przyjęte, subskrypcja nie będzie kontynuowana a mój ostatni "kredyt" nagle... zniknął. No kuhwa jego mać, kto mi tu zajumał ostatnią książkę?? 3 miesiące, 3 "kredyty", 3 książki - wszystko "opłacone" z góry więc dlaczemu ktoś mi to zabiera?

Kontakt z supportem, "a bo anulowanie subskrypcji to również rezygnacja z 'kredytów' które są traktowane jako przywilej abonenta ale już panu przywracam ten kredyt". No chyba se jaja robią: możesz mieć na koncie np. 6 nie użytych kredytów, wartych ~50 funtów i wystarczy że zrezygnujesz z kontynuowania subskrypcji żeby wyzerowali ci konto xD Spaniały model biznesowy, aż mam flashbacki z "dzieciętych" lat polskiej telefonii komórkowej na kartę gdzie z byle powodu środki na koncie szły się yebać "bo tak".

A potem zdziwko że piractwo. Piraty z dysku raz że nie kosztują drożej od wydania papierowego a dwa że jakoś nie znikają same z siebie.

#amazon #audible
purrminator - Nosz kurde co za złodzieje. Jak brałem w #uk fona na abo to wybrałem se...

źródło: audible

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@purrminator hmm myslalem ze jak anulujesz subskrypcje po 2.5 miesiacach to mozna jeszcze z kredytami dociągnac do konca okresu, dobrze ze mowisz bo sam mam do 7 maja i 1 kredyt na koncie to chciałem anulować duzo szybciej żeby nie ryzykowac ze zapomne i niemały hajs mi wciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
myslalem ze jak anulujesz subskrypcje po 2.5 miesiacach to mozna jeszcze z kredytami dociągnac do konca okresu


@martin123154: każdy z RiGCzem tak myślał, meanwhile Amazon mydli mydli i nie mamy pańskiego płaszcza. Nie ma letko, na każdym kroku trzeba pilnować żeby ktoś cię nie okradł, jak nie konwencjonalnie to chociaż cyfrowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@purrminator Ale Audible ma dosyc latwe warunki refundów, o ile jakoś mega tego nie nadużywasz i doslownie kazdego kupionego za kredyty tytułu nie zwracasz to przechodzi bez problemu, sam na 20 pare kupionych na koncie tytułow z 6-7 refundowałem, wiec zawsze mozna przed anulowaniem kupić jakiś randomowy tytuł a potem jak kiedyś odnowisz subskrypcje to go refundować i miec więcej kredytów do wydania.
  • Odpowiedz
@purrminator

witaj w ekosystwmie amazona.

wlasnie niedawno wywalilem ich po ponad 10 latach oplacania prime, po tym jak wprowadzili reklamy do swoich produkcji filmowych, dla placacych klientow.
  • Odpowiedz
  • 1
po tym jak wprowadzili reklamy do swoich produkcji filmowych, dla placacych klientow.


@dreadingit: o tym to osobny wpis na mirko robiłem, bezczelność sk...ynów nie zna granic.

na redditcie ludzie podejrzewaja, ze zawieszenie konta wprowadzono po to, zeby nie musieli raportowac ilu klientow im rezygnuje.


@dreadingit: tu nie ma co podejrzewać, tak właśnie jest xD
  • Odpowiedz