Wpis z mikrobloga

Nosz kurde co za złodzieje. Jak brałem w #uk fona na abo to wybrałem se jeden z bonusów, Audible'a - ot, 3 miesiące czyli 3 audiobooki za frajer, szkoda nie skorzystać bo za darmo to uczciwa cena. 2,5 miecha minęło, 1 "kredyt" jeszcze nie zużyty a że z audiobookami jestem aktualnie na plusie to klikam anuluj, może za kilka miechów wrócę po więcej. Info przyjęte, subskrypcja nie będzie kontynuowana a mój ostatni "kredyt" nagle... zniknął. No kuhwa jego mać, kto mi tu zajumał ostatnią książkę?? 3 miesiące, 3 "kredyty", 3 książki - wszystko "opłacone" z góry więc dlaczemu ktoś mi to zabiera?

Kontakt z supportem, "a bo anulowanie subskrypcji to również rezygnacja z 'kredytów' które są traktowane jako przywilej abonenta ale już panu przywracam ten kredyt". No chyba se jaja robią: możesz mieć na koncie np. 6 nie użytych kredytów, wartych ~50 funtów i wystarczy że zrezygnujesz z kontynuowania subskrypcji żeby wyzerowali ci konto xD Spaniały model biznesowy, aż mam flashbacki z "dzieciętych" lat polskiej telefonii komórkowej na kartę gdzie z byle powodu środki na koncie szły się yebać "bo tak".

A potem zdziwko że piractwo. Piraty z dysku raz że nie kosztują drożej od wydania papierowego a dwa że jakoś nie znikają same z siebie.

#amazon #audible
purrminator - Nosz kurde co za złodzieje. Jak brałem w #uk fona na abo to wybrałem se...

źródło: audible

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@purrminator hmm myslalem ze jak anulujesz subskrypcje po 2.5 miesiacach to mozna jeszcze z kredytami dociągnac do konca okresu, dobrze ze mowisz bo sam mam do 7 maja i 1 kredyt na koncie to chciałem anulować duzo szybciej żeby nie ryzykowac ze zapomne i niemały hajs mi wciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
myslalem ze jak anulujesz subskrypcje po 2.5 miesiacach to mozna jeszcze z kredytami dociągnac do konca okresu


@martin123154: każdy z RiGCzem tak myślał, meanwhile Amazon mydli mydli i nie mamy pańskiego płaszcza. Nie ma letko, na każdym kroku trzeba pilnować żeby ktoś cię nie okradł, jak nie konwencjonalnie to chociaż cyfrowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@purrminator Ale Audible ma dosyc latwe warunki refundów, o ile jakoś mega tego nie nadużywasz i doslownie kazdego kupionego za kredyty tytułu nie zwracasz to przechodzi bez problemu, sam na 20 pare kupionych na koncie tytułow z 6-7 refundowałem, wiec zawsze mozna przed anulowaniem kupić jakiś randomowy tytuł a potem jak kiedyś odnowisz subskrypcje to go refundować i miec więcej kredytów do wydania.
  • Odpowiedz
@purrminator

witaj w ekosystwmie amazona.

wlasnie niedawno wywalilem ich po ponad 10 latach oplacania prime, po tym jak wprowadzili reklamy do swoich produkcji filmowych, dla placacych klientow.

ponoc przy rezygnacji, daja opcje zawieszenia konta lub zamkniecia - i zamkniecie od razu anuluje rozne benefity, a konto prime dziala do wygasniecia abonamentu - mozna tez uzyskac zwrot pro-rata oplaty i od razu wyjsc calkowicie.

na redditcie ludzie podejrzewaja, ze zawieszenie konta wprowadzono po
  • Odpowiedz
  • 1
po tym jak wprowadzili reklamy do swoich produkcji filmowych, dla placacych klientow.


@dreadingit: o tym to osobny wpis na mirko robiłem, bezczelność sk...ynów nie zna granic.

na redditcie ludzie podejrzewaja, ze zawieszenie konta wprowadzono po to, zeby nie musieli raportowac ilu klientow im rezygnuje.


@dreadingit: tu nie ma co podejrzewać, tak właśnie jest xD
  • Odpowiedz