Wpis z mikrobloga

Chłopy startują w konkursie beauty, śmiechu warte. Robimy #rozdajo naszych książek o wartości 439 zł i prosimy o głosy, bo jeśli Pan Witek został symbolem galerii Krosno, to może i my wygramy z influencerkami?

Sprawa jest prosta. Wszyscy wiemy, że internet pełny jest influencerek, które gadają o stylu, makijażu, pielęgnacji. No i fajnie, bo ludzie tego chcą. Ale ile jest chłopów, którzy dzieła się sensowną wiedzą o modzie? No niezbyt dużo. Można by wręcz policzyć na palcach obu rąk, a i tak 4 palce zajmowalibyśmy my.

Mimo wszystko, nie poddajemy się i rzucamy jak zawsze trochę z motyką na księżyc. Bierzemy udział w konkursie na Influencerów Roku, gdzie w naszej kategorii - beauty - są praktycznie same kobiety, a za nimi stoją armie z Instagrama i TikToka. My mamy jednak inną siłę.


Zagłosujcie na nas pod tym linkiem:

https://influencerslive.pl/t/dandycore/

a jeśli dostaniemy się do top 10, to [oprócz pakietu naszych publikacji o wartości 439 zł]( https://www.sznyt.com.pl/12lekcjistylu) rozdamy potem dodatkowo dwa takie pakiety i konsultację online!

Z tej okazji zrobiliśmy też znalezisko, możecie wykopać je tutaj: https://wykop.pl/link/7420297/potrzebny-wykopefekt-pomoz-mirkom-wejsc-do-finalu-konkursu-beauty

Pokażmy, że chłopy też mogą startować w kategorii Beauty! Głosować można jeden raz, a pierwszy etap konkursu kończy się jutro (18.04) o godz. 23.59. Za wszelkie wsparcie oczywiście z góry wielkie dzięki!

Co do rozdajo, to trwa ono tak samo jak konkurs, czyli do jutra do końca dnia. Losowanie z użyciem #mirkopro odbędzie się w sobotę z rana, około 11:00.

Pozdro!

#ubierajsiezwykopem #ubierajsiezuszatym #konkurs #wykopefekt
UszatyBloger - Chłopy startują w konkursie beauty, śmiechu warte. Robimy #rozdajo nas...

źródło: 436709265_951003259805001_8402006758623627243_n

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: rozumiem zamysł, ale odwracanie trendu "dej, jestem facetem" jest równie słabe jak przywileje dla kobiet. Nie można promować po prostu swoich wartości, bez tych wojenek?
  • Odpowiedz
@A_R_P: tu nie chodzi o wojenkę, czy też "daj mężczyźni" tylko próba zwiększenia parytetu czy po prostu danie szansę komuś kto dotrze do innych odbiorców. Kobiet od beauty jest mnóstwo. Coś jak programy stypendialne/stażowe tylko dla kobiet

@UszatyBloger: co do Krosna, to był to jeszcze stary wykop ze znacznie większą ilością użytkowników. Konkurencja pana Witka, to były dziewczyny z Krosna, gdzie pewnie najpopularniejsza miała kilkaset znajomych.
Wy próbujecie walczyć z
  • Odpowiedz