Wpis z mikrobloga

Flashbacki z pierwszego podejścia do eldena miałem jak go biłem, 9 śmierci zaliczyłem na nim. Jestem trochę zły, bo zabijał mnie czasami w głupi sposób. No ale ostatecznie pokonany. Tu zostawiam linka do walki jakby ktoś chciał sobie zobaczyć: Radahn Boss

Teraz wątek Ranni. Muszę chyba zrobić respec, bo się porobiłem pod faith a praktycznie nie używam inkantacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#eldenring #fromsoftware
falwack - Flashbacki z pierwszego podejścia do eldena miałem jak go biłem, 9 śmierci ...

źródło: Elden Ring Screenshot 2024.04.18 - 00.11.28.66

Pobierz
  • 2
@falwack: obejrzałem te solo i szacunek, pod koniec było gorąca. Ale miales jaja ze stali i grzywoglowy pękł. A co do samego Radanga to też bardzo lubię, mam za sobą trylogię DS i BB, ale taka walkę jak z Radanhem to miałem w grach FS poraz pierwszy. Najpierw jakas gadka o festiwalu, potem unikanie strzał, NPC do pomocy, #!$%@? arena ... No kumulacja zajebistosci
  • 0
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: No on w ogóle był jakiś bardziej agresywny, jak przed pierwszymi patchami więc bardzo miło, że go trochę podbili. Aktualnie robię wątek Ranni i też zaraz czeka mnie Astel (też fajna walka, klimatyczna aczkolwiek bossa nie lubię). Ogólnie Ci wszyscy półbogowie których się bije są epiccy. No może z wyjątkiem Rykarda.