Wpis z mikrobloga

Ej dobra, chłop ma problemy psychiczne, zwolnienie L4 od psychiatry, zespół PTSD - sam o tym mówi na live.
Mówi, że coś mu się dzieje wewnątrz jak widzi radiowóz.
Ma pozwolenie na broń i zdziwiony jest, że Policja przyszła do jego domu być może mu tę broń zabrać i cofnąć pozwolenie.

Gość z problemami. Robi live, żyje na 2m2 z wielkim psem. W towarzystwie niezrównoważonego chłopa śpiewającego pszczółkę maję.
Niedawno dwóch policjantów przez wariata zostało odstrzelonych - pamiętacie?
Te uniwersa są coraz bardziej poyebane

#yanek #odyn #gejzpasji
dddobranoc - Ej dobra, chłop ma problemy psychiczne, zwolnienie L4 od psychiatry, zes...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-17 o 21.02.09

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@swinkapl: wiesz co, ja go nie ogladam w ogóle bo mnie męczy ale dziś z nudów słuchałem jego live i wszystko masz w pierwszych minutach, żali się na komendanta itd zdziwiony
dddobranoc - @swinkapl: wiesz co, ja go nie ogladam w ogóle bo mnie męczy ale dziś z ...
  • Odpowiedz
@dddobranoc: rozumiem szczere ocenianie rudego geyanka, ale z Łukaszem, który jest zupełnie innym człowiekiem wg mnie- jest szczery przede wszystkim, tak bym nie postępował. Trzeba przyznać, że jego zawód nie jest najprostszym jeśli chodzi o zdrowie psychiczne i akurat w jego przypadku bądźcie proszę powściągliwi w komentarzach tego typu. Tym bardziej, że chłopak jest w porządku a to że akurat jest teraz naturalnie łaczony z tym rudym cwelem po jego wyjeżdzie
  • Odpowiedz
@JAJAnek: Warto dodać, że z tego co było pisane, jest (był) technikiem kryminalistyki, co często wiąże się z oglądaniem ciał w różnym stanie. Może po jakimś czasie siadać na banie.
  • Odpowiedz
@Hayate25: Warto dodać , że na tą chwilę chłop leczący się psychiatrycznie, ma pozwolenie na broń.....Warto mu pomóc, ale warto też aby zadbać o to aby innym nie zrobił krzywdy...
Kolejną kwestią jest to że zaczyna zgrywać "cwaniaka" tzn. za Dużo mówi o tym o czym nie powinien.... Już nie takich uciszali...
  • Odpowiedz
@JAJAnek: brawo, takie komentarze to ja szanuje, nawet nie wiecie ile ludzi choruje psychicznie i ile sie leczy, wystarczy do psychiatry isc i sa ludzie w kazdym wieku, w kazdej branzy, te choroby dotykaja nawet najsilniejszych
  • Odpowiedz
  • 3
jest zupełnie innym człowiekiem wg mnie- jest szczery przede wszystkim,


@JAJAnek: a ile go oglądasz? o Janku też się mówiło, że szczery. Do czasu.
Ja nie oceniam tego gościa bo jedyne co o nim wiem to wszystko z dzisiejszego live i jest niezrównoważony.
To, że się tak odpalił i chce niszczyć polską Policje po tym, że mu przyszli pod dom w celu kontroli odbywania jego zwolnienia L4 już mówi samo za
  • Odpowiedz
@JAJAnek: mam paru znajomych, którzy poszli do psiarni i chyba każdy po czasie narzeka i psycha zmieniona, serio.
Jak dla mnie tam dalej panuje komunistyczne ścierwo.
Swoją drogą patrzcie jak przypały tuszują a komendant, który granatnik na komendzie wy je ba£,? A nie leczył się..
  • Odpowiedz
@Hayate25 praca w policji na każdym stanowisku powoduje, że człowiekowi siada na banie.. to praca dla specyficznych osób, która niczym nie przypomina tych z broszurek.. co drugi policjant pije po robocie, albo jest rozwiedzony lub w trakcie rozwodu tuteż inne problemy w związkach.

@dddobranoc @JAJAnek ja osobiście nie śledziłem jego kanału, jestem w tym uniwersum nowy, zauważyłem typa jakoś przy aferze z yankiem, i wydawał mi się dość dziwny, ale teraz jak
  • Odpowiedz
  • 4
Jeszcze taka myśl ad hoc.
Chłop przez ponad godzinę się pruję, że zniszczy komendanta, komisariat, jakie to wszystko złe. Myśli samobójcze i dziesiątki innych spraw TYLKO DLATEGO, że miał mieć kontrolę pracodawcy jego L4. Normalna kontrola.
To co, tysiące przedsiębiorców dziennie mają niszczyć ZUS, Skarbówke czy inne organy bo mają kontrole?
To jest chore jak on się odpalił.
Pomijam fakt, że jest na L4 a cały komisariat może oglądać, jak chłop se
dddobranoc - Jeszcze taka myśl ad hoc.
Chłop przez ponad godzinę się pruję, że zniszc...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-17 o 22.10.51

Pobierz
  • Odpowiedz
@dddobranoc: nigdzie nie wspomniałem że kogoś zniszczę i że jest mi źle. Kontrola to normalna sprawa, ale nachodzenie moich rodziców, telefony do nich, wystawanie pod moim domem doprowadzanie mojej mamy do ciśnienia ponad 200 i szpitala to już chyba średnio normalne ? Szczególnie że ja nie jestem podejrzewany o nic ani żadnym bandyta. A tak się teraz czuję. Ja człowieku chciałem po prostu skończyć leczenie i żyć normalnie. Ja nigdzie nie
  • Odpowiedz
@dddobranoc takie dziwne te argumenty.
Kolegą nie musi się tłumaczyć, jeśli na komendzie jest z tym problem powinien wytłumaczyć to im ich przełożony.
Czy robia mu kontrolę w związku z bronią bo jest chory czy dla tego że jest niewygodny?
W pierwszych minutach mówił że to była okresowa kontrola, nie jego ale tego jak przechowuje broń więc ze zdrowiem bym tego nie łączył. Dalej może było powiedziane coś więcej, ale nie oglądałem.
  • Odpowiedz