Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie. Jestem w delegacji zagranicznej od 10 kwietnia ale mam ją do 31 maja. Chciałbym złożyć wypowiedzenie jeszcze w kwietniu, żeby wrócić dwa dni wcześniej, zdać sprzęt i podziękować za wspolprace. Okres wypowiedzenia mam 1 miesiac. Zamierzam to wysłać mailem. Co prawda, podpisu kwalifikowanego nie mam ale w firmie mamy swoje podpisy cyfrowe którym podpisujemy targety, delegacje, rozliczenia. Co w takim wypadku? Czy pracodawca musi przyjąć moje wypowiedzenie w takiej formie? Jeśli chciałbym wysłać pismo listem mogłoby dość dopiero w maju. Plox halp #pracbaza #prawo
  • 3
@Remo3241: Możesz im nawet maila wysłać. Po prostu zrób to w ogólnie przyjęty sposób komunikacji w firmie, tak żeby został ślad więc lepiej nie ustnie i jesteś czysty. O ile to polska firma i polskie prawo oczywiście. Dorzuć przełożonego i hrowca.
  • 0
@DeoLawson oczywiście powinni się rozliczyć ze mną ze wszystkich nadgodzin, dodatków delegacyjnych jak i zwrócić za hotel. Powinni mi to wszystko oddać wraz z ostatnią pensją? Czy może się to przesuwać