Wpis z mikrobloga

@Slashdub problem z koretką był już wcześniej, zgłaszałem ale chyba niezbyt da się tak od razu coś z tym zrobić. Możesz wyłączyć autokorekte w ustawieniach wypieku
@Slashdub @iquiet z korektą jest problem i nie możemy na ten moment za dużo z nią zrobić. Nie sterujemy nią z apki, robi to system, przez co ciężko tutaj o naszą ingerencję. Jeśli tylko coś uda mi się wymyślić to wprowadzę poprawkę. Na ten moment wyłączenie jej w przypadku problemów może być najlepszym wyjściem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

2. Sprawdzimy o co może chodzić!
  • 0
@bakehaus Od kilkunastu minut probuje ponownie zawiesic apke przelaczajac ja z backgroundu, pisze tekst w komentarzu i przelaczam na Safari, za chwile wracam i na razie nic. Dziala. Czy jest mozliwe, ze ktos cos po stronie serwera zrobil, jakis timeout sie zwiekszyl, ze sie nie wysypuje juz. Moze to musialo sie "ulozyc" po aktualizacji, dziwne.

To na razie tyle z moich obserwacji.

—edit

Jednak sie wysypało.
Zostawiłem na chwile telefon na włączonym
Slashdub - @bakehaus Od kilkunastu minut probuje ponownie zawiesic apke przelaczajac ...

źródło: image_picker_4F02DEF3-BB47-42EE-849A-937783492F43-45037-000006DCD6C50FC4

Pobierz