Wpis z mikrobloga

Posiadając firmę możecie mieć mega dużo brainfucków, chcecie komuś pomóc w pracy, ale nie mogę, bo nie posiadam upoważnienia do wykonania jego pracy, ale mogę go zwolnić i przejąć jego pracę. Jak to wszystko działa XD

No nie zwolnię chłopa, on został wynajęty przez mojego tatę. Ale ja teraz jestem szefem, i nie mogę pomóc mu bo nie mam uprawnień?
Ale chyba rozumiem, dbają o BHP. Ja dopiero odziedziczyłem tę firmę. Uczę się. Jak coś ja pracuje z serca! Nie zwalniam nikogo!
Nawet dam podwyżkę 5%! A co tam!

Co mnie mleczarnia interesuje? xD Ja Dopiero się uczę. Niech coś kupią fajnego dla swoich ukochanych :D
Ja nie chce robić przychodu dla siebie wszystko co zarobimy, chce aby poszło w towar i w pracowników.

#firma
  • 4
  • 0
@aptitude: A jak będę potrzebować kasy, będę pożyczać od pracowników, to psychologicznie nawet zwiększa morał pracy.

Chyba to był błąd dawanie komuś po psychologii całą firmę.
Ja chce najmniejszą wypłatę! Nawet 10k na miesiąc starczy mi.
  • 1
Tylko wybieraj tych, którym na prawdę chce się pracować i ktorzy to docenią, a resztę kasy wal w modernizację bo cały czas trzeba być konkurencyjnym.


@Glikol_Propylenowy: Właśnie czytam o modernizacji, to aż głowa mnie boli tyle modeli jest na rynku, który wybrać, najtańszy czy najszybszy? Szczerze, potrzebuje mojego taty, który leży w ziemi. Bo dosłownie nie wiem. Ale on by wybrał bardziej na jakość, więc najtańszy, bo szybkość to nie koniecznie