Wpis z mikrobloga

@mactrix: Szok był gdy zauroczenie mijało (pierwsza była #!$%@? i wiedziałem to od początku ale serce nie sługa, a drugiej się chyba znudziłem) więc teraz mam nadzieję że kogoś lepiej poznam zanim zacznę z kimś być :)
  • Odpowiedz
@cansio: A ja bym tego właśnie tak nie ujmował, często właśnie po pewnym czasie można zobaczyć czy będzie wszystko ok, dla niektórych pośpiech może być bardzo negatywny, znam kilku strzelców wyborowych. Jeden wystrzelił w stodole po dyskotece w wieku 16 lat i trafił 18-tkę :P
  • Odpowiedz
@mactrix: Tak mi nie powiedziała ale to było łatwo wywnioskować z zachowania wobec mnie :) Jak dziewczyna traktuje Cię jak powietrze bo lepiej jest pogadać z kolegami niż ze mną, no to chyba świadczy o jednym :)
  • Odpowiedz
@mactrix: Przy pierwszej to i tak był związek na odległość więc na początku miałem #!$%@?, pojawiałem się raz na 2 tygodnie robiłem swoje i wracałem no ale jestem debilem i się zakochałem xD Przy drugiej całkowicie mi takie coś nie odpowiadało patrząc na to że to ona mi pierwsza powiedziała że mnie kocha itd. i uważałem ją za osobę z którą mogę spędzić resztę życia bo uważam że pasowaliśmy do
  • Odpowiedz
@mactrix: friendzone, byłam wtedy z kim innym. Potem przez ~2 lata praktycznie brak kontaktu, nagle spotkaliśmy się parę razy i jakoś wyszło :) oczywiście byłam już sama.

Mogę pogadać coś więcej, ale raczej na pw, choć nie wiem, czy to będzie cokolwiek ciekawe :)
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: a związek na odległość to ile mniej więcej km?

@kostniczka: spoko, ja tam o jakieś większe szczegóły nie pytam, o tak tylko o doświadczenia, które być może mi się przydadzą w najbliższym czasie:)

No to jak już @Skaje: zauważa jest nadzieja dla ludzi w #friendzone, aczkolwiek to chyba pierwsze tak pozytywnie rozwiązane o jakim ja wiem :P

  • Odpowiedz