Wpis z mikrobloga

@wladdan Bartosiak jest znany z tego, że widzi wszystko w czarnych barwach i uważa, że Ukraina przegra wojnę. A jeśli się sprawdzi to co mówi to potwierdzi się, że jest dobrym ekspertem.
  • Odpowiedz
@Grooveer: nie ;)
Miał do wyboru tylko 2 opcje - wygra, przegra.
To że raz wygrasz w ruletkę stawiając na czarne nie oznacza że jesteś dobrym graczem ;) a już na pewno nie zdobędziesz szacunku i nie staniesz sie autorytetem;)
  • Odpowiedz
@Grooveer: czyli co ?
Twoim zdaniem wybuchła już 3 wojna światowa lub nie wybuchła ;))
Bo akurat partosiak raz mówi że wybuchła a raz że nie wybuchła ;)
Moim zdaniem jest on kiepskim ekspertem wyolbrzymiającym Chiny, kacapię a umniejszający siłę nato i usa.
Zgarnia hajs na strachu a tym szacunku nie uzyska ;)
  • Odpowiedz
@wladdan teoretycznie tak. A chodzi właśnie o to jak będzie w praktyce jeśli Ukraina padnie a kraje bałtyckie zostaną zaatakowane przez Rosję potęgę nuklearną.
  • Odpowiedz
@selflessness: czytałem jego dwie książki i... Gorzej niż gówniany Midas, wszystko co przewidywał sprawdziło się na odwrót. Do tego każda książka to to samo z inną okładka. Koleś #!$%@? od rzeczy i trzepie hajs na frajerach
  • Odpowiedz
@selflessness: jak wyżej. Jego książki 3 wojna świata i jakiś inny gniot to słowo słowo przepisane jego filmy z YouTube. 3 wojna świata została wydana przed wybuchem wojny na Ukrainie i NIC, ZADNE SLOWO się nie zgadza XD ani jedno zdanie. Jakby małpa to pisała to by siłą rzeczy musiała by przewidzieć coś poprawnie tam nie ma ani jednego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Piastan konkrety, czyli:
-poprawnie zacytowana teza wraz z kontekstem
-dlaczego jest nieprawdziwa

To jest krytyka, a nie huru duru nic żadne słowo

Rozumiem, że może ci się nie chcieć, mi też się nie chce xD
  • Odpowiedz
@Grooveer: czyli teoretycznie przyznałeś mi racje ;)
Już zrobiłam screena :)
Praktycznie kacapia nie jest żadną potęgą, jest tak słaba jak na Ukrainie, dla przypomnienie 2 najbiedniejszym krajem w Europie. Potężny to był atak nato na serbię czy atak usa na irak.
Kilka dni, straty minimalne i po wojnie.
  • Odpowiedz