Wpis z mikrobloga

każdy kasuje tyle w dolcach


@gosciu82: Chyba żartujesz XD
W normalnym banku mam za free

@Mocarny_wpierdziel

jprdl, ludzie nie wiedzą jak działają przelewy zagraniczne a potem mają problem ze im broker coś pobiera.... ()

Gówno prawda. To mi wytłumacz fachuro ¯\(ツ)/¯
Bank pobiera sobie 2.70$ a nie 40. I jak WPŁACAM do xtb to jakoś prowizji nie pobiera. Magia, panie ( ͡°
  • Odpowiedz
No dobra, a czemu robiąc przelew w USD w drugą stronę - z banku do xtb jakoś prowizji nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MakaronowyStwor: to był przelew czy obciążenie karty? Zadzwon do banku i spytaj jak to jest z pokrywaniem kosztu wysyłania oraz otrzymywania w przypadku przelewó SWIFT
  • Odpowiedz
@bin-bash: Buhahahahah
Wierzysz w to?

Opłaty takie mogą być jednak pobrane przez bank odbiorcy lub banki pośredniczące w realizacji wypłaty.

Jak widzisz bank odbiorcy pobrał prowizje - 2.70$. Pytanie co z pozostałymi 42$.
I dalej nie odpowiedziałeś fachuro dlaczego jeśli wpłacam w drugą stronę - z banku do xtb, to 42$ jakoś magicznie mi NIE zjada?

xtb się kreuje na fajnych, a jak przez chwile nie inwestowałem to już dzwonili czemu
MakaronowyStwor - @bin-bash: Buhahahahah
Wierzysz w to?
 Opłaty takie mogą być jednak...

źródło: Screenshot 2024-04-16 at 13-52-27 Co to jest SWIFT Jak zlecić przelew międzynarodowy - Moneteo

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak widzisz bank odbiorcy pobrał prowizje - 2.70$. Pytanie co z pozostałymi 42$.

I dalej nie odpowiedziałeś fachuro dlaczego jeśli wpłacam w drugą stronę - z banku do xtb, to 42$ jakoś magicznie mi NIE zjada?


@MakaronowyStwor: to znaczy, że miałeś szczęście. Banki pośredniczące mogą ale nie muszą pobrać prowizji. Poczytaj jak działają przelewy Swift i nie obrażaj ludzi, bo się kompromitujesz, że aż szkoda patrzeć
  • Odpowiedz
@nabrzmialy: To wytłumacz dlaczego robiąc SWIFT odwrotnie - z banku do xtb nigdy takiej prowizji nie było?
I odnieś się do zdjęcia/kmoentarza wyżej. Jedynymi osobami kompromitującymi się w tym wątku jesteście Wy jeśli przerasta Was umiejętność czytania ze zrozumieniem, połączenia kilku faktów i dedukcji.

Aż zgłoszę do KNFu dla beki - niech szukają dziury ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: przecież ci napisałem dlaczego nie zapłaciłeś wcześniej, ale powtórzę jeszcze raz:

to znaczy, że miałeś szczęście. Banki pośredniczące mogą ale nie muszą pobrać prowizji


Co do sreena, to mylisz prowizję banku wychodzącego i odbiorcy z prowizją banków pośredniczących.

Aż zgłoszę do KNFu dla beki


@MakaronowyStwor: a zgłaszaj, jeśli nie jest ci szkoda czasu i nerwów. A potem, jak już ci powiedzą to samo co my, idź dalej do sądu
  • Odpowiedz