Wpis z mikrobloga

Mało coś, jeszcze dodaj jakieś moje komentarze. Na pewno masz na to czas. Lepsze to niż oglądanie patostreamów. A może jeszcze jakimś cudem coś w końcu dotrze i zmądrzejesz. Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@d4wid: ja to mogę być szurem, ale po szczepionce wiele osób z mojego otoczenia/sąsiedztwa umarło na raka. Sam byłem 2 razy szczepiony na covida, ale nigdy więcej.
  • Odpowiedz
  • 2
Na pewno masz na to czas. Lepsze to niż oglądanie patostreamów. A może jeszcze jakimś cudem coś w końcu dotrze i zmądrzejesz. Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@obserwator_nsa:

Mało coś, jeszcze dodaj jakieś moje komentarze.

Ale po co mam więcej podobnych postów dodawać jak wyszło, że jesteś szurem, spermiarzem i konfederatą (nie wiem co gorsze)?
d4wid - >Na pewno masz na to czas. Lepsze to niż oglądanie patostreamów. A może jeszc...

źródło: e259a787-9e4e-4e6c-a8ee-267c0829abf5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: ja to mogę być szurem, ale po szczepionce wiele osób z mojego otoczenia/sąsiedztwa umarło na raka. Sam byłem 2 razy szczepiony na covida, ale nigdy więcej.


@m4rio: masz pewność, że to nie były twoje omamy jak leżałeś na Tworkach?
  • Odpowiedz
@Ryshieq: a skąd wiesz, może dobrze się kamufluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfiarze są też tak naprawdę w większości socjalistami i popierają rozdawnictwo, ale się wstydzą! Lubimy też dietę wegańską, ale ze względu na kryptogejostwo unikamy jak ognia.
  • Odpowiedz
@obserwator_nsa No to powinieneś zacząć żyć w zgodzie ze sobą, życie jest wtedy o wiele łatwiejsze. Bez sensu uciekać z orgii przez okno po rynnie jak ten Węgierski polityk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@d4wid: bycie spermiarzem to nie fetysz, tylko degeneracja

Ty jesteś jakiś ułomny?! Używasz frazesów i tekstów, których nawet nie znasz znaczenia. Spamujesz jak małpa oklepanymi tekstami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. I lecisz na #czarnolisto bo nie ma nadziei dla takiego przygłupa
  • Odpowiedz
  • 3
Ty jesteś jakiś ułomny?! Używasz frazesów i tekstów, których nawet nie znasz znaczenia. Spamujesz jak małpa oklepanymi tekstami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. I lecisz na #czarnolisto bo nie ma nadziei dla takiego przygłupa


@obserwator_nsa: uwielbiam jak spermiarz myśli, że jego zdanie ma jakieś znaczenie.

Używam dokładnie takich frazesów jak twój polityk z #konfederacja powinny ci się podobać!
d4wid - >Ty jesteś jakiś ułomny?! Używasz frazesów i tekstów, których nawet nie znasz...

źródło: GLETKzzW8AAwr8y

Pobierz
  • Odpowiedz