Wpis z mikrobloga

@Megasuper: oni powinni max 2-3 sceny tylko zrobic i festowal na kilkkanascie dni, nie wiedzialbym gdzie isc i czego sluchac taka obsada, Tiamatu, 1000 Mods czy Korpiklani niestey chyba nigdy nie zobacze a sa na mojej liscie....
Czy to Crystal Viper z Katowic?
@Megasuper:
Jeszcze nie koniec ogłoszeń. Zakładam że jeszcze na dużą scenę ogłoszą Korn, Podsiadło, Scorpions i Iron Maiden ( ͡º ͜ʖ͡º)

@DEMONzSZAFY: Mnie Mery totalnie nie rusza i nie wybieram się na koncert ale przecież są dwie sceny. Dla mnie ważne żeby było grane na żywo i żeby jednak każdy festiwalowicz miał jakieś "obowiązkowe" koncerty w line-upie bez względu na upodobania (chyba, że rapowe to
@Megasuper: porównywanie czołowego festiwalu w europie który kosztuje 1400ziko od osoby, do darmowego grajdołka lokalnego to jest inny poziom odklejenia. Porównajmy sobie coś mniejszego za 350ziko z naszej południowej granicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wow, Epica jako headliner, Electric callboy który ma odsłuchań tyle ile Epica, Amon Amarth i Kreator razem wzięte? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Umeraczyk - @Megasuper: porównywanie czołowego festiwalu w europie który kosztuje 140...

źródło: Screenshot_1319

Pobierz
@Umeraczyk: prawda. Trzeba mieć na uwadze to ile nas kosztuje ten festiwal a w stosunku do innych to raczej bardzo mało.

@DEMONzSZAFY: Tego Podsiadło też nie dałem bez przypadku. Wydaje mi się że gdyby się dogadali to pod kątem komercyjnym to byłby dobry interes dla organizatorów. Op ma sporo fanów w Polsce i wiele (nawet kilkadziesiąt tys) osób specjalnie by przyjechało po to żeby go tutaj zobaczyć, zwłaszcza za tą
@DEMONzSZAFY Na openerze nigdy nie byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) za drogo.
Poza tym nie wierzę żeby tam mieli taką atmosferę jak jest tutaj. Koleżanka w sumie była i mówiła, że wysyp Julek był przerażający.

Aktualnie mam z line-upem taki problem że widzę sporo ciekawych pozycji ale nic takiego co by mnie przekonało, że muszę tam być. Z drugiej strony to jest piękne jak można się zaskoczyć. Rok