Wpis z mikrobloga

Serdecznie odradzam zakupy w ARCO Canvas (mają mocną reklamę na Instagramie). 30 marca złozyłem u nich zamówienie na 3 plakaty, z zaznaczeniem opcji zatwierdzenia projektu przed drukiem. Co ważne firma chwali się realizacją w max 5 dni.

Ostatecznie po paru godzinach zrezygnowałem i wysłałem im odstąpienie od umowy. Z ich regulaminu:

Klient ma prawo do wprowadzenia zmian w złożonym zamówieniu lub wycofania zamówienia poprzez kontakt ze Sprzedawcą drogą elektroniczną (biuro@arcocanvas.com lub poprzez formularz w zakładce Kontakt) do momentu zmiany statusu zamówienia na "Projektowanie" (Klient otrzymuje powiadomienia mailowe o zmianach statusów zamówienia). Po ustawieniu tego statusu nie występuje możliwość anulowania lub zmiany zamówienia.


Minęło 5 dni, minął tydzień, zero kontaktu. Piszę więc mail: proszę anulować i zwrócić pieniądze. Na co dostałem odpowiedź "przepraszamy za opóźnienie, realizujemy projekt". Mija właśnie drugi tydzień i nie mam ani gotowych plakatów, ani pieniędzy. Status utknął na "druk".

To też moja wina bo nie sprawdziłem opinii przed zakupem. Adres ARCO Canvas (czy też ich firmy matki, ARCO Group) to Komputerowa 7A w Warszawie, czyli #!$%@? apartamenty i noclegi xD

#zakupy #plakaty #polska #januszebiznesu
L3gion - Serdecznie odradzam zakupy w ARCO Canvas (mają mocną reklamę na Instagramie)...

źródło: arcocanvas.com_1200x1200

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach