✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla mnie mecze piłkarskie często są ustawione i nikt za to nie odpowie. W końcowej ostatniej minucie nagle drużyna na którą postawiłeś z d ma rzut karny i trafia, sprawiając że twój zakład 1-0 na kursie 1.6 jest przegrany. Mimo, że ani jednej bramki nie mogli przez 90 minut czasowy gry trafić. Oczywiście jest to loteria ktoś powie, no tylko że mi się to zdarza częściej niż 50% że w ostatniej minucie, dwóch nagle gol jest przeciwnika. A ja nie znam się na piłce, i kiedy jest jakaś promocja typu " zakład bez ryzyka " to biorę w niej udział. A statystycznie to to o kant rozbić, bo jest ustawione i ktoś dostał w łapę.
#bukmacher #pilkanozna #mecz #scam

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

• 1
Dla mnie mecze piłkarskie często są ustawione i nikt za to nie odpowie.

Hazard. W ruletkę więcej szansy masz na wyjście z 20k w kieszeni. Zobacz sobie wyniki dzisiejsze NBA, faworyci N.Y.K 1,11 i C.C 1,11 nie weszły, a piszesz o 1,60, więc wybacz ale jak masz dowody prokurator Wrzosek czeka, że kolejka ekstraklasy była ustawiona. Po prostu nie graj! Mądrzejszej rady nie ma, ewentualnie jak nie idzie, nie zakładaj takich anonimów,