Wpis z mikrobloga

Co tam prawicowe oszołomy? Izrael zestrzelił 99% rakiet waszych "dumnych Persów" a wasz Błaszczak nawet 1 ruskiej rakiety nie potrafił przechwycić. Jesteście (pisowcy, konfiarze) takim samym umysłowym szambem jak ci fanatycy w Iranie. Iran przez lata był normalnym państwem, przypominającym kraje zachodu, jeśli chodzi o poziom życia. Ale zachciało się rewolucji religijnej i fanatyków u władzy, to teraz mają policję religijną, kamieniowanie ludzi i państwo terroru. Iran jest dobitnym przykładem na że nie wolno dopuszczać do władzy żadnych religijnych oszołomów. Tak więc ***** PIS i Konfederację.

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow
  • 14
  • Odpowiedz
@AbaKowner: Izrael ma w d... Polskę i Polaków, to psycho prawica ma obsesje na ich temat, podobnie jak na temat gejów, lewackiego zachodu itd. Polacy to zniszczą ale prędzej samych siebie, skrajną głupotą. Ruski mir już czeka, pewnie wielu prawicowych wykopków będzie zadowolonych, bo w końcu będzie można prześladować gejów i pluć na Unię, a odnośnie Izraela i Iranu https://www.youtube.com/watch?v=nI4v4n26dmY
  • Odpowiedz
Co tam prawicowe oszołomy? Izrael zestrzelił 99% rakiet waszych "dumnych Persów" a wasz Błaszczak nawet 1 ruskiej rakiety nie potrafił przechwycić. Jesteście (pisowcy, konfiarze) takim samym umysłowym szambem jak ci fanatycy w Iranie.


@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: co trzeba mieć w głowie by stawać po którejkolwiek ze stron tej wojny w Palestynie?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Powiedz mi co trzeba mieć we łbie żeby nie potrafić czytać ze zrozumieniem? Widać że jesteś w tej kwestii ekspertem. Od kiedy podawanie suchych faktów jest opowiadaniem się po jakiejś stronie? Co powiesz na temat Ameryki która jest po stronie Izraela w konflikcie z Iranem? Rozumiem że ty jesteś po stronie Rosji oraz "dumnych Persów" którzy dostarczają drony zabijające ludzi na Ukrainie? Wszystko jasne... Jak ci kiedyś irański dron pierdyknie
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Powiedz mi co trzeba mieć we łbie żeby nie potrafić czytać ze zrozumieniem? Widać że jesteś w tej kwestii ekspertem. Od kiedy podawanie suchych faktów jest opowiadaniem się po jakiejś stronie?


Po prostu nie czaję tego #!$%@? się do Iranu jakby izrael sam nie #!$%@?ł podobnych rzeczy:

Ale zachciało się rewolucji religijnej i fanatyków u władzy, to teraz mają policję religijną, kamieniowanie ludzi i państwo terroru.


Nie wspominajac już o
  • Odpowiedz
Co tam prawicowe oszołomy? Izrael zestrzelił 99% rakiet waszych "dumnych Persów"


@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: prawda do głowy już doszla czy zaraz będziesz sadził fikołkiem lekkoatleto.
Jakim cudem zestrzelono 99% rakiet a hamasowych nie udało się, tak damonjak kosad - najlepsze slyzb6 na świecie nie wiedziały o olanoeanym ataku na uzrael?
Wiem, że dlugo zajmie zrozumienie, ale moE trybiki zadziałają.
  • Odpowiedz
Przestań ćpać i wróć do szkoły, bo masz problem z poprawnym pisaniem w języku polskim tumanie. Daruj sobie dalsze pisanie swoich wypocin, bo jesteś u mnie na czarnej liście, a durni z tej listy w ogóle nie czytam. Nara


@LysiejacyKonkubentTwojejMatk

@Gozd: trochę mnie autor wpisu rozśmieszył z powodu hipokryzji i zaslon na oczy. Ale jak widać raz coś działa a raz nie zależy jak się chce systemowi systemowi do strącania rakiet.
  • Odpowiedz