Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was też miał problem z #legimi na #kindle konkretnie Kindle paperwhite 5?
Dodaje książki na półkę, włączam kompa, podłączam czytnik celem synchronizacji i przesłania książek na urządzenie, a potem zonk, bo na kindlu ich nie ma. Tzn fizycznie są, widzę plik z daną książka w folderze na dysku Kindle, ale czytnik ich nie widzi.

Czytalam o tym na jakiejs grupie legimi na fb i podobny problem powtarzał się u innych jednak nikt nie zaproponował rozwiązania.
Napisałam do legimi i kazali synchronizować z wyłączonym antywirusem xD co oczywiście nic nie dało.

To moja pierwsza styczność z tą usługa i mam miesięczny okres próbny i jak tak to ma wyglądać to chyba podziękuję. Maksymalnie udało mi się przerzucić 4 książki z 7.
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zgrywajac_twardziela zapisują się jako azw więc nie powinno być żadnego problemu. Zresztą to nie w tym kierunku problem bo ogólnie wszystkie z tych moich 7 wybranych zadziałały i na czytniku się pojawialy w różnych konfiguracjach. Problem taki, że widzi jednocześnie max 3 lub 4 książki dowolnie wybrane z tych 7.
  • Odpowiedz
@Shyvana: "Chłopki" czytałem z Legimi, więc to nie uszkodzony plik. Przynajmniej nie wtedy, gdy go pobierałem. Atak sobie pomyślałem, że coś z plikiem może być nie halo. To już nie wiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shyvana kindle oasis 3 miałem identyczną sytuację - bo zresetowaniu kindla do fabrycznych ustawień wszystko zaczęło działać według instrukcji
  • Odpowiedz