Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #przegryw ostatnio byłem w klubie i miałem zabawna sytuację mianowicie jestem bardzo miłym gościem i nie lubię sprawiać przykrości to tak na wstępie, właśnie ów sytuacja w klubie wyglądała tak że dwie dziewczyny mnie podrywały lekko grubsze (nie moje gusta) a ja będąc zbyt miłym nie potrafiłem im odmówić i z jedną ostatecznie wylądowałem u niej w mieszkaniu, dziewczyna chciała zdecydowanie poskakać po brzuchu ale ze ja poszedłem z nią bo nie chciałem żeby jej było przykro przez co nie bardzo chciał mi konar zapłonąć po czym starając się coś zdziałać to usłyszałem od dziewczyny ze cytuje "znudziło mi się" i teraz mam takie że nie chciałem żeby dziewczynie było przykro a ostatecznie ją rozczarowałem a przykro to jest teraz mi :( pisze to żeby się przywitać z wami bo zostałem właśnie jednym z was, jednym z przegrywow :'(
  • 9
  • 0
@LezliNilsen tutaj zabawna sprawa bo znajomy mi ogarnął tę dziewczynę więc jak już ogarnął bo ja to #!$%@? i się wstydzę do dziewczyn zagadywać więc głupio odpulic ją tym bardziej że wiedziałem że jej się podobam i przykro by jej było :(