Wpis z mikrobloga

  • 1
@BarBer1987 Ok rozumiem w skrócie: Chodzi o to że Julka jest załamana faktem że Normik postanowił Zabić 1 Chada zamiast 5 Przegrywow manletow za to ten Normik w autobusie jest zadowolony z tego innego Normika bo postanowił wybrać mniejsze zło czyli zabicie mniej osób (Ten Normik w Autobusie przeciwieństwe do Julki ma gdzieś jak wyglądają i jakiego są wzrostu osoby na torach)
  • 1
@power-weak: Od kiedy zabicie mniejszej liczby osób to mniejsze zło? Jakbym miał wiedzę że kasuję czada, a tam w pięciu są normicy to wiadomo że bym skasował czada, bo normictwo to mniejsza konkurencja, ale cały dylemat opiera się o to że nie wiesz kim są ci ludzie.
via Android
  • 0
@500minus

Od kiedy zabicie mniejszej liczby osób to mniejsze zło?


No jak masz do wyboru zabicie 1 lub 10 osób I musisz to zrobić to mimo wszystko zabicie tej jeden nadal jest złe ale nie tak złe jak zabicie 10 przynajmniej tak uważam
via Android
  • 0
@500minus wiem słyszałem kiedyś o tym że tak naprawdę On tego nigdy nie powiedział aczkolwiek i tak każdy uznaje te zdania za jego autorstwa XD jakby Stalin miałby to naprawdę powiedzieć to znając go brzmiałoby to tak "Moja Śmierć byłaby tragedią na skalę światową, Wasza śmierć (domyśle: Obywateli ale także innych działaczy partyjnych) byłaby zwykłym nagłówkiem w gazecie"