Wpis z mikrobloga

FASZYSTOWSKIE PAŃSTWO POZBAWIA MNIE BRONI!!!1

U znanego z youtube'a Leśnego Dziadka znalazłem sobie poradnik jak wyrobić sobie pozwolenie na broń. I się nieźle uśmiałem, bo to tylko to? Takie proste? To ten faszyzm? Oczywiście dla bzików w stylu Jacka Hogi to droga przez mękę i upokorzenie, ale pamiętajmy, że on postuluje broń np. dla chorych psychicznie (bez rejestracji). Trudniej i drożej jest zrobić prawo jazdy. Warto przeczytać.

https://wunderwaffe.pl/Tre%C5%9Bci/StronaGlowna/Pozwolenie%20na%20bron%CC%81%20w%20kilku%20krokach%20-%20deklarcja%202024.pdf

#bron #strzelectwo #ciekawostki
  • 6
  • Odpowiedz
@qeti: broń rozdzielnego ładowania już teraz jest „dla wariatów”.
Pozwolenie, w odróżnieniu od prawa jazdy, jest właśnie pozwoleniem, a nie prawem.
Wymaga udawania kolekcjonera i/lub sportowca.
Czy to łatwo? To już zależy, ile cenisz swoje słowo. Jeśli niewiele, to łatwo.
  • Odpowiedz
@qeti: @jozef-dzierzynski powiedzcie to osobie, która nie dostała pozwolenia na broń z powodu braku widzenia kolorów, braku widzenia obuocznego, osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim, osobie z niedowładem nogi/ręki i dziesiątkami innych chorób, które nijak mają się do posiadania broni xd
Uwielbiam kiedy osoby, które nie mają pełnego obrazu sytuacji snują swoje teorie o dostępie do broni
  • Odpowiedz
powiedzcie to osobie, która nie dostała pozwolenia na broń z powodu braku widzenia kolorów, braku widzenia obuocznego, osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim, osobie z niedowładem nogi/ręki i dziesiątkami innych chorób, które nijak mają się do posiadania broni xd


@inshallah: opowiedz mi ile znasz takich przypadków w prawdziwym życiu i który z nich odnosi sie do ciebie
  • Odpowiedz
opowiedz mi ile znasz takich przypadków w prawdziwym życiu i który z nich odnosi sie do ciebie


@jozef-dzierzynski: chłopie nasze prawo jawnie dyskryminuje osoby niepełnosprawne fizyczne, a ty chcesz dostać dowody anegdotyczne tego procederu xd
  • Odpowiedz