Wpis z mikrobloga

#famemma Dzisiaj pan wielkie balony dostanie oklep od talerzyka. Przecież kasjo jest wolny i sflaczały jak ślimak. Tańcula dzisiaj będzie naładowany i naszprycowany jak baterie duracell i weźcie pod uwagę, że waży teraz 100 kg - masa = siła ciosu, więc będzie Kasjusza obijał a jak to w boksie liczy się ilość ciosów. Jak dla mnie promika jakiej dawno nie było 3,7 na talerza i aż 7 kurs na zwycięstwo talerzyka na punkty. Pomyślcie dobrze - jeżeli oglądaliście ostatnie walki kasjo a zwłaszcza ostatnio z baxtonem to wątpię żeby ktoś nie przyznał mi racji. Nie, nie jestem fanem talerzyka - ja tylko chcę zgarnąć kasę przy okazji wieczornego odmóżdżania ( ʖ̯)
adrdra - #famemma Dzisiaj pan wielkie balony dostanie oklep od talerzyka. Przecież ka...

źródło: KSW

Pobierz

Kto wygra?

  • Aroy, talerzyk, szprycarz, strzykawa Tańcula 44.0% (40)
  • Don Wielkie Balony Jąkała Kutasjo 56.0% (51)

Oddanych głosów: 91

  • 14
@adrdra:
1. Talerzyk jest kiepski w stójce. Przegrywał w niej z parterowcem wiewiórem.
2. Formuła pod kasjo
3. Duże rękawice pod kasjo
Będzie robił to co zawsze, czyli chowane za podwójną gardą i czasami obijanie. Zapowiada się nudna walka na punkty dla kasjusza. Nie wiem jakim cudem mógłby tu tańcula wygrać.
@adrdra: zależy dużo od tego, czy talerzyk też nie jeest wrakiem jakim był w ostatnich 3 walkach i czy to faktycznie było tylko przez robienie wagi, ale masz dużo racji jak dla mnie Kasjo po tych dwóch #!$%@? od tyburskiego i zadory wygląda na mocno rozbitego chłopa z zaburzoną koordynacja
  • 0
@jajmun: Talerzyk dzisiaj będzie po walce świecił całą noc jeszcze bo będzie tak naszprycowany. Weź też pod uwagę, że waży teraz 100 kg a nie 80 gdzie ledwo żył
@adrdra: CO XD przecież TAŃCULA NIE ZADAJE PRAWIE CIOSÓW!!! co było widać w walkach z ferrarim czy wiewiórem, w przeciwieństwie do kasjo który spamuje ciosami na korpus xD
nie wiem czy ten wpis to nie troll czy analiza po talerzyku wjechała
  • 0
@kr4wy: Spamuje ciosami, jak kasjo jest tak wolny, że nim podniesie rękę to przeciwnik zrobi 3 uniki. Ty chyba kojarzysz Kasjo z jego pierwszych walk we frikach a nie ostatnich. Oglądałeś ostatnie jego walki?