Wpis z mikrobloga

@Kam_sekwaw: ja jeszcze muszę przejść przez ostatni poziom biurokracji i zastanawiam się nad dwiema opcjami - coś najtańszego, bo się wysrałem ostatnio z większości oszczędności, albo jednak sięgnąć głębiej i kupić coś, co mi się podoba, czyli np berettę
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: pierwsze zakupy robi się sercem czyli wybierz ten, który ci się najbardziej podoba. Wszystkie odsprzedasz bez większego problemu jak już będziesz wiedział, czego potrzebujesz
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: Na pierwszą weź taką, która Ci się podoba. Po prostu... Ile modeli tylu zwolenników. Ja tak zrobiłem i wybrałem Berettę 92F i przez ostatnie 7 lat nie żałowałem ani przez chwilę że nie mam hiper super tacticool klamki bo beretka do dzisiaj mi się zajebiście podoba :)
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: Na pierwszą kup Glocka - nieistotne czy 17/19/19X. Jak się znudzi to sprzedasz z niewielką stratą. Jak się spodoba to dokupisz dowolne akcesorium w sensownych pieniądzach.
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: każdy z nich będzie ok, popularne modele z dobrym dostępem do akcesoriów i części. Kup taki który najlepiej ci leży w dłoni. Ja bym brał S&W albo Glocka, zastanów się nad G45
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: powiedziałbym, obczaj sobie canika jak spodobał Ci się pdp, ale coś ich chyba wszędzie brakuje, jakbym miał znów coś wybierać jako pierwsze to skusiłbym się chyba na metalowego m&p ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@telemach20: Mam i jestem mega zadowolony łyka kazdą ammo nawet sterlinga w stalowej łusce. Glock 17, berreta 92fs, i Hk USP po kilka zacinek na 10 strzałów.
Zastanawiam się czy kupic do mojej Cześki konwersję micro roni i mieć bieda PCC
  • Odpowiedz
@Kotlarz: o widzisz kolego:). Jestem właśnie na etapie czekania na pozwolenie:) i też pierwsze co robię to biegnę po cezetke:) a tak btw polecasz jakaś kabure zewnętrzna prawostronną? I jakie naboje polecasz na początek?, myślałem na Fiocchi.
  • Odpowiedz