Wpis z mikrobloga

Chciałem sprawdzić czy faktycznie na youtubie jest taka wolność słowa. Komentarz pod filmem povagowani zniknął po kilku minutach. Teraz nie dziwię się, że wszystko zostaje w rodzinie youtuberów, bo to kółko wzajemnej adoracji. Przydupas Buddy wprowadza cenzurę, bo nie dostanie więcej samochodów. Do tej pory komentarz usunął tylko pobuddowany i sam budda.

P.S. komentarz był pod wpisem buddy

https://m.youtube.com/watch?v=EaY-_Y83WNs&pp=ygUKcG92YWdvd2FuaQ%3D%3D

#budda #polskiyoutube #famemma #motoryzacja
10kobla - Chciałem sprawdzić czy faktycznie na youtubie jest taka wolność słowa. Kome...

źródło: Screenshot_20240413-123203~2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 25
@Domen85: Jak mówię, że usuwają komentarze, to musiałem najpierw sprawdzić. Mam inny plan na Buddę, bo na YouTubie nikt się za to nie weźmie. Tak samo jak zacząłem mówić, że część widzów buddy nie jest zbyt bystra, to najpierw wszedłem na grupkę Buddy.
  • Odpowiedz
@10kobla: widzę że ostro z nim tutaj jedziesz. I dobrze cwaniaczków trzeba demaskować. Ciekawe co tam wymyśliłeś bo na YT faktycznie tego tematu raczej nikt nie ruszy..
  • Odpowiedz
@10kobla a Stanowiski? On wydaje się trochę racjonalny w tym dużym środowisku YT. No i Budda to taka męska wersja Janoszek tylko ze znacznie większymi powiązaniami
  • Odpowiedz
  • 1
@MGersdorfXD: Chcesz pozbawić Kamilka niespodzianki?

@imetin800: Zobaczymy. Trzeba kombinować, bo nawet nie liczę, że ludzie zafascynowani Buddą zrozumieją kim jest tak naprawdę ich idol. Przynajmniej ja nie mam zamiaru ich przekonywać, bo to strata czasu. Mam z nimi do czynienia i są to prymitywne jednostki. Nie obrażam ich, ale taki jest fakt. Tam nie ma argumentów, a zazwyczaj są to wulgarne, głupie komentarze typu "Ty dzbanie, to są kłamstwa. Kamil
  • Odpowiedz
@10kobla: a to doskonale rozumiem. Jako samochodziarze promujący legalne eventy Budda i jego wpływ na społeczeństwo ameb mega mocno #!$%@?. Krytyka, wyjaśnianie ludziom aby zachowywali się jak ludzie a nie małpy z przestrzeganiem zasad aby nie srać sobie do wspólnego wiadra zwanego motoryzacją to coś czego oni nie rozumieją. To jest jakiś dramat
  • Odpowiedz