Wpis z mikrobloga

trzeba będzie robić zwroty jak @Primemma nie wyda oświadczenia w ciągu 2-3h


@KrolowaTosiaToNajlepszyKot: nie, nie wpłace. Ale skoro wrzucasz post, że "trzeba bedzie robić zwroty" to znaczy ze kupiłeś. Wiec teraz pytanie czy robisz z mordy dupe i nie kupiłeś czy wrzucisz, ze kupiełeś z datą wczesniejsza niz zamieszcznie postu :). #gra sz?
Ja moge wrzucić, że prawilnie mam dostęp i tyle w temacie.
Mordy charytatywnością sobie nie wycieraj.
@KrolowaTosiaToNajlepszyKot: no za mitomanie to z ksiekiem mozesz wylądować. Nie ogarniam akcji, ze masz kwita ze kupiles i nie mozesz wrzucić XD tak wiem bedzie retoryka, ze na "polecenie" jakiegoś osła z internetu nie wrzucasz, dla zasad. A prawda jest taka ze 45 zl nie mogles poskładać i nie kupiłeś. Ofc teraz na szybko jak skleisz to sie nie liczy. Data sprzed wrzucenia wysrywu
@Nicolaus_Steno1:" tak wiem bedzie retoryka, ze na "polecenie" jakiegoś osła z internetu nie wrzucasz, dla zasad. A prawda jest taka ze 45 zl nie mogles poskładać i nie kupiłeś" tu sie z Tobą zgadzam prawie w 100% jedyne co nie jest prawda to to że zapłaciłem 45pln bo zapłaciłem 47.20pln poza tym bardzo nam się Pan tu ładnie przedstawił przed 30 wykoplami , ośle iks de